Naše návnady

Vývojář integrační platformy

Jihomoravský kraj | 14.10.2020 [100935]
Hledáme šikovné vývojáře do eHealth integračního týmu ! Zajímá Vás IT a zdravotnictví ? Pojďte s námi budovat eHealth v českých nemocnicích !

Bližší popis pozice

  • Sdílení informací a komunikace pomocí standardů HL7, DICOM, IHE
  • Návrh a vývoj EAI komponent a rozhraní
  • Vývoj na některé integračních platforem jako je IRIS for Health, Talend, Cloverleaf, zaškolení na konkrétní technologii u nás
  • Požadavky

  • Základní znalost moderních programovacích jazyků (Java, .NET atd.) a db dotazovacích jazyků (SQL)
  • Znalost SOA, XML, XSD, REST, SOAP
  • Zkušenosti s agilním vývojem výhodou, samostatnost, proaktivní přístup
  • Zkušenost s vývojem SW v oblasti integrace
  • Schopnost číst UML
  • Anglický jazyk - minimálně pasivní znalost
  • Zájem učit se nové věci a schopnost rychle se orientovat v nových technologiích
  • Pracovní podmínky

    Kontakt

    Kdo jsme

    Jsme lovci... vyzbrojení houževnatostí a vynalézavostí... vymetáme všechny sociální pavučiny, abychom v nich objevili ty nejlepší úlovky...