Naše návnady

Plánovač výroby

Moravskoslezský kraj | 29.04.2021 [101004]
Uznávaná mezinárodní společnost působící v automotive rozšiřuje svůj tým na oddělení plánování výroby.

Bližší popis pozice

  • tvorba výrobních plánů
  • zhodnocení procesu výroby a její efektivity
  • řízení potřebných změn v rámci výroby
  • plánování a kontrola struktury materiálu
  • spolupráce s oddělením materiálu a výroby
  • Požadavky

  • SŠ/VŠ (technické zaměření výhodou)
  • pracovní zkušenosti s plánováním výroby z výrobní či automotive
  • znalost IS SAP výhodou
  • znalost MS Office (každodenní používání)
  • komunikativní znalost AJ (B2)
  • Pracovní podmínky

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • velmi bohatý balíček finančních benefitů (13., 14. mzda, aj.)
  • stravování ve společnosti
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • kulturní akce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • aj. benefity
  • okr. Frýdek - Místek
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz