Naše návnady

Statik - mezinárodní projekty

Olomoucký kraj | 07.01.2021 [101072]
Máte zájem pracovat na mezinárodních projektech? Statika je obor, ve kterém se máte zájem dále realizovat a angličtina či němčina Vám nejsou cizí? Mezinárodní strojírenská/výrobní společnost (okr. Přerov) pro Vás může mít lákavou nabídku.

Bližší popis pozice

  • zpracování a tvorba projektové dokumentace ocelových konstrukcí
  • práce ve statických programech
  • řešení cenových nabídek
  • podílení se také na vývojových projektech
  • Požadavky

  • VŠ vzdělání (stavební obor)
  • nabídka vhodná pro absolventy, ale také již zkušené statiky
  • znalost problematiky výpočtů a navrhování ocelových konstrukcí
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost programů pro statické výpočty, např. RSTAB/RFEM, Scia Engineer, IDEA Statica aj.
  • řidičský průkaz sk. B
  • Pracovní podmínky

  • motivující finanční ohodnocení
  • práce na mezinárodních projektech
  • 13. mzda aj. finanční benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek v hodnotě 20 000Kč
  • závodní stravování, příspěvek na dojíždění aj.
  • práce v mladém kolektivu
  • možnost využití jazykových kurzů
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz