Naše návnady

Mistr údržby ve stabilní strojírenské firmě

Jihočeský kraj | 21.07.2020 [101089]
Řešíte rádi technické problémy? Nezaskočí Vás pojmy jako pneumatika, hydraulika, PLC? Chcete být oporou a poradcem pro tým svých kolegů? Jste schopni se "nějak" domluvit německy?

Bližší popis pozice

  • koordinace a řízení mechanické údržby strojového parku a jeho oprav
  • vedení menšího týmu
  • spolupráce s kolegy z Německa
  • práce v jednosměnném režimu
  • Požadavky

  • praxe v oblasti oprav či výroby strojů
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • schopnost analyzovat technické problémy a navrhovat řešení
  • znalosti a zkušenosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, PLC systémů
  • schopnost domluvit se německy (nebo anglicky)
  • Pracovní podmínky

  • dobré platové ohodnocení
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí
  • dotované závodní stravování (oběd za 28,- Kč)
  • příjemný kolektiv
  • možnost relokačního balíčku (příspěvek na bydlení na 5 let)
  • Odpovědět na nabídku