Naše návnady

IT APLIKAČNÍ SPECIALISTA (Zlín)

Zlínský kraj | 03.08.2020 [101101]
Zajímáte se o serverové aplikace, provádíte rádi jejich testování, administraci a podporu. Dokážete spolupracovat s vývojovým oddělením a rádi řešíte technické komplikace? Pak se nám neváhejte ozvat na pozici IT APLIKAČNÍHO SPECIALISTY do Zlína

Bližší popis pozice

  • Testování, administrace a podpora provozu serverových aplikací.
  • Podpora vývojového oddělení
  • Spolupráce na vývoji zákaznických aplikací
  • Řešení technických komplikací a nestandardních situací u zákazníka.
  • Tvorba dokumentace
  • Požadavky

  • SŠ/VŠ (technického směru výhodou), dobrá orientace v IT problematice
  • Komunikativnost, logické uvažování
  • Schopnost týmové práce
  • pasivní znalost angličtiny
  • Znalost klientských systémů MS Windows
  • Znalost administrace OS Windows server a OS Linux server
  • Základní znalost scriptovacího jazyka PowerShell, Bash (výhodou)
  • Základní znalost SQL (výhodou)
  • Pracovní podmínky

  • Pružnou pracovní dobu
  • 3 dny placeného volna v případě narození potomka
  • V případě plnění plánu 13. a 14. plat
  • 5 dní dovolené navíc na rámec zákonné dovolené
  • Možnost dotovaného stravování
  • Podpora vzdělávání zaměstnanců
  • Čerstvá káva na pracovišti v neomezeném množství
  • Půjčku na bydlení přímo od zaměstnavatele
  • Stravenky
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Kdo jsme

    Jsme lovci... vyzbrojení houževnatostí a vynalézavostí... vymetáme všechny sociální pavučiny, abychom v nich objevili ty nejlepší úlovky...