Naše návnady

Servisní technik

Olomoucký kraj | 09.06.2021 [101142]
Elektrotechnika je Váš obor a rád budete cca 1 týden v měsíci v zahraničí? Strojírenská/výrobní společnost hledá v okr. Přerov technickou podporu - servisního technika.

Bližší popis pozice

  • poskytování podpory pro pobočky v případě závad v 3. úrovni (i nižší)
  • podpora nabídek a realizace v oblasti údržby
  • podpora realizace (instalace a uvádění do provozu) projektů
  • podpora nabídek v oblasti náhradních dílů
  • školení pracovníků (ALG a další) v oblasti instalace a uvádění do provozu pro určený produkt
  • podpora při tvorbě školících materiálů
  • podpora a spolupodílení se na vývoji produktů a testech
  • servisní činnost
  • podílení se na standardizaci servisní dokumentace a SW nástrojů potřebných pro činnost CSS
  • Požadavky

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • vyhl. 50/1978 Sb., §6 (min.)
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (B2)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ŘP skupiny B
  • zkušenosti se servisem a náhradními díly
  • Pracovní podmínky

  • 5 týdnů dovolení
  • náborový příspěvek 20 000Kč
  • příspěvek na dojíždění, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif, jazykové kurzy
  • 13. mzda
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz