Naše návnady

Strategický nákupčí

Jihomoravský kraj | 20.10.2021 [101250]
Do stabilní strojírenské firmy sídlící ve Vyškově u Brna, hledáme aktuálně strategického nákupčího, který posílí tým nákupu.

Bližší popis pozice

  • vyhledávání nových dodavatelů a kooperantů v oblasti strojírenské výroby (zpracovávání podkladů a vystavení cenové poptávky, vyhodnocování nabídek, výběr a hodnocení dodavatelů a dodávek)
  • vyjednávání optimálních podmínek uzavírání rámcových smluv
  • sledování a organizace dodávek, zajišťování přeprav
  • objednávání materiálu a služeb (kooperací), zpracovávání faktur
  • úzká spolupráce s oddělením plánování, kvality, projektovými manažery a výrobou
  • zajišťování materiálů pro nové projekty
  • tvorba komoditních strategií
  • Požadavky

  • čtení výkresové dokumentace a znalost výrobních technologií strojírenské výroby
  • technické myšlení a zkušenosti z výrobní společnosti
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • zkušenosti s aktivním vyhledáváním dodavatelů
  • zkušenosti s projektovým nákupem výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikační a argumentační schopnosti
  • aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů, schopnost udržet a prosadit záměr
  • dynamika a tah na branku, flexibilita a samostatnost
  • vysoká odolnost vůči stresu a schopnost pracovat pod tlakem
  • Pracovní podmínky

  • flexibilní pracovní dobu u pozic, kde je to s přihlédnutím k povaze a výkonu práce možné
  • velmi dobrou základní mzdu a k tomu vysoké odměny za výkon, které zvýší mzdu v průměru o dalších 20%
  • jeden týden dovolené navíc, tj. celkem pět týdnů
  • výběr mezi dotovaným závodním stravováním a příspěvkem na stravenky
  • příplatky za odpolední směnu 14 Kč/hod.
  • příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění po půlročním zapracování
  • mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu
  • velmi moderní a čisté pracovní prostředí
  • čištění a údržbu pracovních oděvů
  • širokou škálu dalších benefitů např. permanentky do Aquaparku ve Vyškově nebo permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno
  • každé čtvrtletí společenskou nebo sportovní akci pro všechny zaměstnance
  • zastávka městské hromadné dopravy cca 200 m od firmy
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Tomáš Svoboda

    HR hunter
    +420 737 090 005
    svoboda@spinware.cz