Naše návnady

Koordinátor reklamací

Jihočeský kraj | 10.01.2022 [101277]
Nejsou Vám cizí pojmy jako 8D, ishikawa, FMEA a další pojmy především z oblasti kvality? Máte zkušenosti s jednotlivými kroky reklamačního řízení? Pak hledáme do zavedené, stabilní společnosti právě Vás!

Bližší popis pozice

Během své práce budete součástí týmu oddělení kvality. Budete zpracovávat reklamační řízení a komunikovat přímo s výrobou i mateřským závodem.

Požadavky

  • alespoň SŠ technického zaměření
  • znalost metodiky 8D (ishikawa, 3x5x proč), FMEA, CP, Flow Chart a statistických metod
  • týmový hráč
  • Pracovní podmínky

  • výplatní termín 11. den v měsíci
  • 5 týdnů dovolené
  • volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce
  • dotované závodní stravování, výběr z 5 menu
  • cena oběda 31Kč
  • vybavené svačinové místnosti
  • rekreační zařízení na Lipně
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Tomáš Svoboda

    HR hunter
    +420 737 090 005
    svoboda@spinware.cz