Naše návnady

Konzultant pro integraci ve zdravotnictví

Jihomoravský kraj | 18.03.2022 [101296]
Významná česká společnost zabývající se integrací informačních systémů a zdravotnických dat v nemocnicích hledá nového kolegu. Společnost prosazuje a implementuje integrační projekty v českém zdravotnictví založené na mezinárodních komunikačních standardech. Pomáhá rozvoji českého eHealth, které má budoucnost právě před sebou.

Bližší popis pozice

  • Podpora a údržba integračních řešení ve velkých nemocnicích
    Projekty jsou postaveny na integrační platformě a zabezpečují sdílení informací a komunikaci integrovaných systémů pomocí standardů XML, Web Services, SOAP, HL7, DICOM, IHE aj.
  • Řešení a odstraňování problémů a incidentů
  • Řešení požadavků na změny nastavení a konfigurace systému a konektorů
  • Komunikace se zákazníkem a metodická podpora
  • Požadavky

  • Základní znalost programování a tvorby skriptů
  • Znalost db dotazovacích jazyků (SQL)
  • Základní znalost standardů TCP/IP, HTTP, XML, REST, SOAP, SAML, OAUTH2
  • Zkušenost s prostředím a procesy ve zdravotnictví výhodou
  • Anglický jazyk minimálně pasivní znalost
  • Zájem učit se nové věci
  • Schopnost rychle se orientovat v nových technologiích
  • Pracovní podmínky

  • Součástí bude pohotovost 24x7 pro řešení urgentních incidentů
  • Pružná pracovní doba
  • Částečný home-office
  • Pracoviště Brno
  • Vhodné i pro absolventy
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz