+420 511 119 714

Executive search

Specializujeme se na vyhledávání kandidátů do vrcholového managementu. Uplatňujeme diskrétní a profesionální přístup se znalostí oboru.

Poradenství

Pomůžeme Vám zorganizovat celý průběh výběrového řízení při hledání zaměstnanců a správně definovat popis pracovní pozice i kriteria pro výběr kandidáta.

Zavádění HR procesů

Máme zkušenosti s definicí a optimalizací firemních procesů v oblasti personalistiky. Zajistíme pro vás personální audit a návrh změn pro efektivnější fungování.

Assessment centra

Odhalení skutečných schopností, znalostí a dovedností jednotlivých uchazečů v modelových situacích přizpůsobených požadované pozici.

Firemní koučing

Harmonizace týmu, význam firemní hodnoty, vize, poslání, cílů a strategií. Sjednocení pohledu na firmu a okolní svět.


Outdoor teambuilding

Zajistíme pro Vás teambuldingové aktivity s jízdou nebo závody na dračích lodích. Jedná se o nejtýmovější sport, na jedné lodi pádluje ve stejném rytmu dvacet členů posádky. Nejsou potřebné žádné předchozí zkušenosti. Zajistíme celou akci včetně materiálního vybavení pod vedením zkušených vrcholových závodníků.

Vzdělávání a rekvalifikace

Soft skills ... Manažerské vzdělávání, prodejní a obchodní dovednosti, komunikace, zvládání konfliktů, prezentační a lektorské dovednosti

Hard skills ... Marketing, Lean Six Sigma, nástroje pro kvalitu, výrobní controlling, optimalizace firemních procesů

 Kde nás najdete v Brně

 Kde nás najdete v Ostravě