Naše návnady

Plánovač

Pardubický kraj | 12.12.2022 [101388]
Máte SŠ/VŠ technického směru a znalosti v oboru kvality? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou práci plánovače kvality!

Bližší popis pozice

  • hlavním posláním pozice je dohled nad průběhem zakázek
  • zakládání výrobních zakázek v SAP
  • řešení materiálových požadavků
  • řízení technických změn a komunikace s ostatními odděleními v rámci ČR, ale také v rámci mezinárodního týmu
  • Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti plánování min. 2 roky
  • technický přehled a orientace ve výkresové dokumentaci
  • komunikativní znalost AJ (úroveň B1)
  • pečlivost a komunikativnost
  • uživatelská znalost EXCEL
  • Pracovní podmínky

  • práci v přátelském kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • zaměstnanecké výhody (roční bonus, penzijní připojištění, dovolená navíc, zaměstnanecký program pro výhodné telefonování, dotované stravování a další zaměstnanecké výhody dle platné kolektivní smlouvy)
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz