Naše návnady

Výpočtář

Zlínský kraj | 12.12.2022 [101391]
Máte znalosti a zkušenosti s 3D, CAD a CAE analýzami? Máte VŠ technického směru a domluvíte se anglicky? Pokud ano, nabízíme Vám velmi zajímavou pozici výpočtáře.

Bližší popis pozice

  • Vývoj nových produktů pomocí nástrojů CAE
  • Příprava 3D modelů pro simulace
  • CFD simulace - výpočetní dynamika tekutin
  • FEM simulace - mechanika
  • Tvorba testů a vyhodnocování výsledkůí
  • Reporting výsledků, korelace virtuálních a reálných testů
  • Požadavky

  • VŠ technického směru
  • Znalosti a zkušenosti 3D CAD a CAE analýz podmínkou
  • Praktická zkušenost v oboru výhodou
  • Práce v SolidWorks vítána
  • Znalosti z oblasti zkušebnictví a znalost teorie termodynamiky a mechaniky
  • Samostatný a zodpovědný přístup k řešení úkolů
  • Angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC ( e-mail, Excel, Word, běžné Windows aplikace)
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Pracovní podmínky

  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávací programy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování v závodní restauraci
  • Poukázky Flexi Pass
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Benefitový systém Cafeterie
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz