Naše návnady

Zkušební technik

Moravskoslezský kraj | 02.02.2023 [101437]
Máte VŠ vzdělání zaměřené na strojírenství? Pokud ano, nabízíme Vám velmi zajímavou pozici zkušebního technika ve stabilní společnosti.

Bližší popis pozice

  • Organizace zkoušek vozidel a agregátů,
  • dohled nad plněním harmonogramu zkoušek,
  • analyzovat a vyhodnocovat výsledky zkoušek,
  • ověřování parametrů jako vibrace, hluk, dynamika pohybu vozidla apod.,
  • spoluúčast při řešení problémů, navrhování řešení při potížích, hledání míst pro zlepšení.
  • Požadavky

  • VŠ ideálně se zaměřením na strojírenství, znalost hydrauliky výhodou
  • komunikativní úroveň AJ,
  • schopnost číst a pracovat s technickou dokumentací
  • komunikativní osobnost s organizačními schopnostmi, samostatnost při rozhodování,
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Pracovní podmínky

  • Práci na zajímavých zakázkách
  • Motivující mzdu odpovídající náročnosti pozice
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pružnou pracovní dobu
  • V případě splění cílů společnosti roční bonus
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz