Naše návnady

Technolog pro oblast elektroniky

Moravskoslezský kraj | 12.12.2022 [101445]
Máte zkušenosti jako technolog z oboru elektro v automobilovém průmyslu? Pokud ano, nabízíme Vám velmi zajímavou pracovní pozici ve stabilní firmě.

Bližší popis pozice

  • Vytváření technologických postupů a procesů
  • Tvorba elektro dokumentace
  • Školení zaměstnanců
  • Supervize pracovních postupů a procesů při rozjezdu výroby
  • Požadavky

  • Praxi na podobné pozici, znalosti z oboru autoelektro, ideálně i zkušenost se zpracováním technologické dokumentace (návodek, pracovních postupů apod.)
  • Ochota cestovat (i do zahraničí)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Pracovní podmínky

  • Práci na zajímavých zakázkách
  • Motivující mzdu odpovídající náročnosti pozice
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pružnou pracovní dobu
  • V případě splnění cílů společnosti roční bonus
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz