Naše návnady

PLC programátor

Jihočeský kraj | 06.01.2023 [101455]
Máte zkušenosti s PLC programováním strojů? Do mezinárodní společnosti aktuálně hledáme PLC programátora. Možná jste to právě Vy!

Bližší popis pozice

- úprava PLC/robotických programů strojů - podpora údržby při diagnostice závad, zefektivňování výroby, komunikace s dodavateli strojů - zajišťuje činnost výrobní technologie
  • komunikuje s dodavateli a zákazníky
  • zajišťuje komunikaci a spolupracuje s dodavateli výrobní technologie v případě nahlašování oprav
  • provádění oprav a zprovozňování nové technologie
  • zajišťuje údržbu a správcovství software a hardware průmyslových robotů, PLC a ostatních průmyslových komponentů
  • spolupracuje při opravách a úpravách výrobních zařízeních
  • provádí rozbory a hodnocení úrovně používané technologie
  • řeší technologické problémy výrobních zařízení po elektrické stránce u nových projektů
  • spolupracuje s FMEA týmem na vypracování FMEA
  • provádí změnové řízení na technologických podkladech
  • eviduje a archivuje matriční technologické podklady
  • řídí se pracovním řádem organizace a všemi souvisejícími vnitropodnikovými normami a obecně platnými právními předpisy
  • navrhuje a zavádí nápravná a preventivní opatření
  • Požadavky

  • Technické myšlení a zápal pro obor
  • Praxe na pozici PLC programátora alespoň 2 roky
  • Vyhláška 50/1978 sb.
  • Znalost PLC (Siemens), robotika (ABB)
  • Týmový hráč, komunikační schopnosti, samostatnost
  • Pečlivost, smysl pro detail
  • Ochota držet pohotovost
  • Znalost AJ
  • Pracovní podmínky

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Čtvrtletní prémie
  • Systém bonusů
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená navíc, 25 dní dovolené ročně
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz