naše nejlepší návnady:

Chci být uloven

Mám dobrou práci, ale když mi dáte oslnivou nabídku, chytím se....

Zatrub na lovce

Chci hned mluvit s někým sympatickým, kdo mi nabídne práci snů...

Chci si prohlídnout všechny návnady

Podívám se, co nabízíte a pak uvidím, jestli se chytím...

Potřebujeme lidi

Klikněte a my Vám je najdeme ...

Top návnady

Procesní inženýr/technolog

Máte zkušenosti z automotivu? Dokážete nastavovat procesy pro optimalizaci výroby? Domluvíte se anglicky? Výrobní společnost v okrese Ústí nad Orlicí hledá zkušeného procesního inženýra.

Pardubický kraj

Manažer obchodního týmu

Aktuálně hledáme pro náš stabilní business manažera obchodu, který dokáže kreativně posunout naše aktivity na vyšší úroveň. Nebaví vás práce v korporátu? Jste dobří ve vedení obchodního týmu a hledáte možnost postavit si svůj vlastní tým? Baví vás jednat s lidmi a zajímá vás technika? Pak jste na správné adrese.

Jihomoravský kraj

Obsluha CNC frézovacího centra

Jste technicky vzdělaný či zaměřený člověk a chtěli byste obsluhovat a seřizovat 5ti osé frézovací centrum Mazak? Chtěli byste pracovat v čistém a super moderním prostředí a vyrábět díly pro elektronovou mikroskopii, letectví a kosmonautiku? Pak hledáme právě Vás.

Jihomoravský kraj

Elektromechanik

Hledáme zkušeného elektromechanika do zavedené společnosti sídlící v Modřicích u Brna!

Jihomoravský kraj

CNC soustružník pro pětiosé obráběcí centrum

Hledáme CNC soustružníka se zkušenostmi do zavedené rodinné firmy sídlící ve Velké Bíteši!

Kraj Vysočina

Inženýr kvality /Quality Engineer/

Do zavedené společnosti, která se zabývá mimo jiné výrobou tzv. hlubokotažených dílů z oceli pro automotive průmysl, hledáme aktuálně šikovného Inženýra kvality.

Kraj Vysočina

Strategický nákupčí

Do stabilní strojírenské firmy sídlící ve Vyškově u Brna, hledáme aktuálně strategického nákupčího, který posílí tým nákupu.

Jihomoravský kraj

Seřizovač vstřikovacích strojů

Jsme součástí nadnárodní americké korporace, která ve Velké Bíteši zaměstnává již přes 1 000 lidí. Vyrábíme díly pro automobilový průmysl. Dodáváme do všech prestižních automobilek jako jsou např. BMW, VW, Ford, Porsche, Mercedes Benz, Jaguar aj.

Kraj Vysočina

Elektromechanik - Elektrikář

Máte odbornou způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6 a §8. Zavedená společnost, vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl, sídlící Hlinsku a Brně aktuálně hledá elektromechanika jak do Hlinska v Čechách tak do Brna.

Pardubický kraj

Konstruktér/ka pro kabelové svazky

Do výrobního závodu špičkové německé firmy, která se zabývá vývojem a výrobou spotřebičů, hledáme konstruktéra, který se vyzná v elektru.

Olomoucký kraj