+420 511 119 714
Personální
poradenství

Děláme maximum pro to, aby pracovní nabídka Vaší společnosti vždy našla ty nejvhodnější zaměstnance, kteří v oboru pracují.

Organizujeme celé výběrové řízení při náboru zaměstnanců včetně definice pracovní pozice a kriterií pro výběr kandidáta.

Pomocí assessment center ověřujeme skutečné vlastnosti a schopnosti uchazečů.

Personální
agentura

Vlastníme rozsáhlou databázi uchazečů o volná pracovní místa. Aktuální nabídka práce je našimi konzultanty efektivně porovnávána se strukturovanými pracovními profily uchazečů.

Klientům předkládáme uchazeče, u kterých jsme si jisti, že je konkrétní nabídka zaměstnání zaujme a osloví. Pro vyšší management využíváme headhunting, vždy diskrétně.

Nabídka
práce

Smluvně spolupracujeme s významnými českými i zahraničními zaměstnavateli.

Obsazujeme především pracovní pozice pro technické profese, pracovníky ve výrobě, střední management i top management.

Nabídka práce v ČR pokrývá všechny regiony. Pro nadnárodní společnosti zajišťujeme i pozice v zahraničí.

... a navíc

Trvale mapujeme pracovní trh profesionálů. Dokážeme najít vhodné pozice pro absolventy a osoby se zdravotním postižením.

Pomáháme start up společnostem s nastavením procesů v souladu s legislativou a souvisejícími normami a standardy, specializujeme se na oblast personalistika.

Nezapomínáme ani na obnovení kariéry nebo práce po mateřské dovolené nebo rodičovské dovolené.

Hledáte nové místo?
Nejste úplně spokojeni v práci?

Jednou z klíčových aktivit společnosti je poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů.
Disponujeme konzultanty, kteří mají vzdělání a prošli praxí v různých oborech jako strojírenská výroba, stavebnictví, automotive nebo informační technologie a zdravotnictví.
Snažíme se vždy porozumět byznysu a potřebám našeho zákazníka a vybrat pro něj nejvhodnější kandidáty a personální služby.
Můžeme Vám proto nabídnout více než jiné personální agentury a jsme přesvědčeni, že to oceníte stejně jako desítky našich obchodních partnerů.

 Kde nás najdete v Brně

 Kde nás najdete v Ostravě