naše nejlepší návnady:

Chci být uloven

Mám dobrou práci, ale když mi dáte oslnivou nabídku, chytím se....

Zatrub na lovce

Chci hned mluvit s někým sympatickým, kdo mi nabídne práci snů...

Chci si prohlídnout všechny návnady

Podívám se, co nabízíte a pak uvidím, jestli se chytím...

Potřebujeme lidi

Klikněte a my Vám je najdeme ...

Top návnady

Senior vývojář pro integraci ve zdravotnictví

Významná česká společnost zabývající se integrací informačních systémů a zdravotnických dat v nemocnicích hledá nového kolegu. Společnost prosazuje a implementuje integrační projekty v českém zdravotnictví založené na mezinárodních komunikačních standardech. Pomáhá rozvoji českého eHealth, které má budoucnost právě před sebou.

Jihomoravský kraj

Uklízeč/-ka

Česká společnost nabízející svá technologická a stavební řešení mezinárodnímu trhu hledá paní či pána pro úklid své administrativní budovy. (Brno - Horní Heršpice)

Jihomoravský kraj

Konzultant IS pro oblast ekonomiky

Pro českou společnost, působící na trhu přes 20 let, hledáme komunikativního a spolehlivého KONZULTANTA, který zvládne samostatnou práci i spolupráci v menším týmu.

Jihomoravský kraj

Mistr elektro úseku

Vedení lidí máte v krvi? Vyhl. 50/78 Sb., §8 vlastníte? Strojírenská česká společnost, která má stabilní místo na českém i zahraním trhu, hledá mistra/mistrovou na úsek elektro.

Olomoucký kraj

Technolog

Máte zkušenosti z automotive a chcete se v tomto odvětví dále profesně rozvíjet? Disponujete znalostmi metodiky řízení projektů, hovoříte anglickým jazykem? Mezinárodní společnost působící v automotive (okr. Ústí nad Orlicí) Vám nabízí příležitost.

Pardubický kraj

Koodinátor procesů strojní výroby

Již nějakou dobu se pohybujete ve výrobní/strojírenské společnosti v rámci procesu a technologie? Rádi byste tyto procesy brali komplexně? Mezinárodní společnost působící v automotive (okr. Ústí nad Orlicí) Vám nabízí příležitost stát se její součástí.

Pardubický kraj

Statik - mezinárodní projekty

Máte zájem pracovat na mezinárodních projektech? Statika je obor, ve kterém se máte zájem dále realizovat a angličtina či němčina Vám nejsou cizí? Mezinárodní strojírenská/výrobní společnost (okr. Přerov) pro Vás může mít lákavou nabídku.

Olomoucký kraj

Technolog jakosti

Již nějakou dobu se pohybujete ve výrobní společnosti a nahlížíte na výrobu z hlediska procesu? Ovládáte německý jazyk? Výrobní společnost působící na mezinárodní úrovni se sídlem v okr. Žďár nad Sázavou momentálně hledá technologa kvality.

Kraj Vysočina

Elektromechanik/čka

Společnost na mezinárodní úrovni, patřící mezi TOP výrobce exteriérového a interiérového vybavení pro automotive hledá elektromechanika.

Pardubický kraj

Elektromontér - interní

Orientujete se v oblasti elektra a rádi byste pracovali ve stabilní společnosti? Jestliže ano, pak Vás může zaujmout pracovní nabídka společnosti sídlící v Hranicích.

Olomoucký kraj