naše nejlepší návnady:

Chci být uloven

Mám dobrou práci, ale když mi dáte oslnivou nabídku, chytím se....

Zatrub na lovce

Chci hned mluvit s někým sympatickým, kdo mi nabídne práci snů...

Chci si prohlídnout všechny návnady

Podívám se, co nabízíte a pak uvidím, jestli se chytím...

Potřebujeme lidi

Klikněte a my Vám je najdeme ...

Top návnady

Junior vývojář pro eHealth integraci

Staň se členem integračního týmu! Hledáme vývojáře, které zajímá smysluplná práce při budování českého eHealth.
Významná česká IT společnost hledá nové kolegy do týmu pro integrací informačních systémů ve zdravotnictví. Společnost se zásadním způsobem podílí na rozvoji českého eHealth a realizuje v českém zdravotnictví integrační projekty založené na mezinárodních zdravotnických standardech.

Jihomoravský kraj

Finanční účetní se znalostí SAP FI

Jste finanční účetní s minimálně 3 roky praxe a není Vám cizí SAP modul FI? Vaše zkušenosti SAP FI jsou širší a zvládnete jeho implementaci či vystupovat jako key user? Do mezinároní společnosti z oblasti automotiv pak hledáme právě Vás.

Pardubický kraj

FULL STACK SENIOR DEVELOPER

Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu, který se bude podílet na vývoji systému, který nabízí zákazníkům možnost provádění sběru a vyhodnocování dat týkajících se výrobního procesu.

Pardubický kraj

Tavič

Nebojíte se ohně, pecí a tekutého kovu? Pak možná hledáme právě Vás! Zavedená česká strojírensko-metalurgická společnost hledá do svých řad taviče.

Olomoucký kraj

Zámečník

Dokážete skládat ocelové konstrukce dle výkresové dokumentace? Nebojíte se svařování? Pak hledáme do české úspěšné a zavedené firmy právě Vás.

Olomoucký kraj

Lakýrník

Jste manuálně zručný a nebojíte se 3 směnného provozu? Máte praxi jako lakýrník nebo na obdobné pozici? Pak hledáme do české úspěšné a zavedené firmy právě Vás!

Olomoucký kraj

Lead C#/.NET Software Engineer

We are looking for an open-minded and proactive team player passionate about technical leadership of software development.

Praha

CPQ Solution Engineer (CPQ SE)

We are looking for a Solution Engineer to join our Services Engineering team. You will be responsible for the technical implementation of CPQ to our clients around the world.

Praha

CNC operátor seřizovač

Máte zkušenosti se seřizováním a programováním CNC strojů v systému Sinumerik a umíte také obrábět díly převážně v kusové výrobě? Pokud ano, pak hledáme právě Vás. Do zavedené brněnské firmy příjmeme CNC operátora seřizovače.

Jihomoravský kraj

Obchodní manažer

Aktuálně hledáme pro náš stabilní business manažera obchodu, který dokáže kreativně posunout naše aktivity na vyšší úroveň. Nebaví vás práce v korporátu? Jste dobří ve vedení obchodního týmu a hledáte možnost postavit si svůj vlastní tým? Baví vás jednat s lidmi a zajímá vás technika? Pak zde máme pozici přímo pro Vás!

Jihomoravský kraj