Naše návnady

Administrativní pracovnice-poloviční úvazek

Do kanceláře v centru Prahy hledáme komunikativní, příjemnou posilu s logickým myšlením na částečný úvazek.

Praha

HR MANAGER

Mezinárodní automotive společnost hledá svého HR managera / svou HR managerku.

Jihočeský kraj

Procesní inženýr lakování

Výrobní společnost hledá kandidáty/tky, kteří mají rádi výzvy a chtějí být součástí úspěšně rozvíjející se firmy. Pokud máte němčinu/angličtinu na komunikativní úrovní, praxi a znalost technologií lakování, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis.

Olomoucký kraj

Mistr výroby - lisovna

Máte chuť pracovat ve stabilní zahraniční a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti? Jste člověk komunikativní, samostatný s praxí mistra ve výrobě? Máte zkušenosti s vedením většího počtu lidí? Tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj

Technik kvality - vzorkování

Chtěli byste pracovat ve stabilní mezinárodní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti? Jste člověk hledající výzvy? Máte němčinu/angličtinu na komunikativní úrovní? Zní Vaše odpověď ANO? Pošlete nám prosím svůj životopis.

Olomoucký kraj

Svářeč - zámečník

Chcete pracovat ve stabilní zahraniční a dynamicky se rozvíjející společnosti? Jste člověk, který se vyzná ve výkresové dokumentaci? Nevadí Vám práce ve vícesměnném provozu? Tak hledáme právě "Vás".

Olomoucký kraj

Elektrikář

Chceme rozšířit tým elektrikářů. Jste člověk, který má rád výzvu a chce se podílet na novém projektu výrobní společnosti? Máte SŠ elektro nebo praxi alespoň 1 rok? Pokud zní Vaše odpověď ANO. Hledáme právě Vás.

Jihočeský kraj

.NET vývojář

Rozčilují tě pravidla a byrokracie velké společnosti? Baví tě kreativní a různorodá práce na zakázkových projektech ? Hledáme šikovné vývojáře do přátelského a neformálního prostředí malé firmy!

Jihomoravský kraj

Full-stack vývojář

Malý tým vývojářů, který se zabývá vývojem systému pro sběr dat ve strojírenství, hledá nového kolegu nebo kolegyni.

Pardubický kraj

Svářeč/zámečník (m/ž)

Česká výrobní společnost hledá zručného svářeče, který se nebojí svařování hliníkových a ocelových profilů tl. 2 - 4 mm (TIG).

Ostrava

Zámečník/montér - hliníkové systémy

Česká společnost zabývající se výrobou a dodávkami hliníkových oken, dveří či fasád má nyní otevřenou pracovní pozici zámečníka - montéra. Jestliže Vám vyhovuje menší a přátelský kolektiv lidí, lokalita práce v Ostravě a práce na jednu směnu, může Vás zaujmout tato nabídka.

Moravskoslezský kraj

Konzultant pro integraci ve zdravotnictví

Významná česká společnost zabývající se integrací informačních systémů a zdravotnických dat v nemocnicích hledá nového kolegu. Společnost prosazuje a implementuje integrační projekty v českém zdravotnictví založené na mezinárodních komunikačních standardech. Pomáhá rozvoji českého eHealth, které má budoucnost právě před sebou.

Jihomoravský kraj

Mzdová účetní

Čísla, pečlivost, Excel, zákoník práce ... k těmto termínům máte blízko? Baví Vás práce mzdové účetní, ale toužíte po změně? Mezinárodní výrobní/strojírenská společnost nyní tuto pozici nabízí.

Jihočeský kraj

Konzultant IS pro oblast ekonomiky

Pro českou společnost, působící na trhu přes 20 let, hledáme komunikativního a spolehlivého KONZULTANTA, který zvládne samostatnou práci i spolupráci v menším týmu.

Jihomoravský kraj

Svařovací technolog

Chcete pracovat ve stabilní zahraniční a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti? Jste člověk, který má titul Evropského svařovacího technologa a má praxi na obdobné pozici? Tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj

Zámečník

Tradiční strojírenská společnost hledá do svých řad zámečníka s praxí. Jste člověk, který se vyzná ve výkresové dokumentaci? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj

Svářeč kovů

Tradiční strojírenská společnost hledá do svých řad svářeč s praxí. Jste člověk, který se vyzná ve výkresové dokumentaci? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj

Lakýrník

Tradiční strojírenská společnost hledá do svých řad lakýrníka. Jste člověk, který má praxi v lakování? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj

Tavič

Tradiční strojírenská společnost hledá do svých řad taviče. Jste člověk, který má praxi s tavením? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj

Horizontář CNC

Tradiční strojírenská společnost hledá do svých řad CNC horizontáře. Jste člověk, který má zkušenosti na CNC horizontkách? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás.

Olomoucký kraj