Naše návnady

Obchodní referent s FJ

Česká výrobní společnost hledá pracovníka na své obchodní oddělení s komunikativním francouzským jazykem.

Moravskoslezský kraj

Obraběč kovů, konvenční obrábění

Máte zkušenosti s konvenčním obráběním kovů v kusové výrobě? Staňte se důležitým členem týmu v zavedené společnosti!

Jihočeský kraj

Údržba strojů

Jste manuálně zruční a vyznáte se v elektronice, mechanice, penumatice a hydraulice? Umíte číst výkresovou dokumentaci? Pokud ano, pojďte k nám udržovat a opravovat klíčové stroje!

Jihočeský kraj

Mechatronik

Vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Umíte montovat výrobní stroje? Máme pro Vás pracovní příležitost ve stabilní spolešnosti!

Jihočeský kraj

Koordinátor reklamací

Nejsou Vám cizí pojmy jako 8D, ishikawa, FMEA a další pojmy především z oblasti kvality? Máte zkušenosti s jednotlivými kroky reklamačního řízení? Pak hledáme do zavedené, stabilní společnosti právě Vás!

Jihočeský kraj

Frézař

Máte zkušenosti s frézováním a čtením výkresové dokumentace? Pojďte pracovat k nám jako frézař!

Jihočeský kraj

Manažer logistických projektů a správa SAP

Do úspěšné společnosti působící v oblasti automovit hledáme manažera logistických projektů a optimalizace SAP. Pokud máte zkušensti s procesy ve výrobní společnosti působící v oblasti automotiv a znalosti se systémem SAP, pak hledáme právě Vás.

Pardubický kraj

Svářeč

Chcete pracovat ve stabilní zahraniční a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti? Jste člověk, který se vyzná ve výkresové dokumentaci? Nevadí Vám práce ve vícesměnném provozu? Tak hledáme právě "Vás".

Olomoucký kraj

Personalista/ka

Jste komunikativní člověk s týmovým duchem? Máte zkušenosti v personalistice, umíte pracovat na PC a vyznáte se v Zákoníku práce? Tak hledáme právě "Vás".

Olomoucký kraj

Mistr výroby - svařovna

Láká Vás pracovat ve stabilní zahraniční a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti? Jste člověk s praxí mistra ve výrobě? Máte zkušenost s vedením lidí? A mezi Vaše silné stránky patří pozitivní přístup k řešení úkolů? Tak hledáme právě "Vás".

Olomoucký kraj

Svářeč - zámečník

Chcete pracovat ve stabilní zahraniční a dynamicky se rozvíjející společnosti? Jste člověk, který se vyzná ve výkresové dokumentaci? Nevadí Vám práce ve vícesměnném provozu? Tak hledáme právě "Vás".

Olomoucký kraj

Lakýrník

Mezinárodní výrobní (strojírenská) společnost hledá do svého týmu lakýrníka či lakýrnici.

Olomoucký kraj

Vývojář

 • Brněnská společnost, která dodává IS především do zdravotnictví, ale i pro veřejnou správu nebo školství hledá nového kolegu do vývoje

  Jihomoravský kraj

 • Konzultant IS pro oblast ekonomiky

  Pro českou společnost, působící na trhu přes 20 let, hledáme komunikativního a spolehlivého KONZULTANTA, který zvládne samostatnou práci i spolupráci v menším týmu.

  Jihomoravský kraj

  FULL STACK SENIOR DEVELOPER

  Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu, který se bude podílet na vývoji systému, který nabízí zákazníkům možnost provádění sběru a vyhodnocování dat týkajících se výrobního procesu.

  Pardubický kraj

  Seřizovač speciální lisovací linky

  Na unikátní pracoviště lisovny se hledá seřizovač speciálního dvouliniového lisu s dlouhým stolem, na kterém se lisují lišty do okenních a dveřních systémů. Jedná se o unikátní přístroj (jediné 2 ks v ČR). Staňte se specialistou na ten druh stroje v české společnosti s více než 100 letou tradicí.

  Kraj Vysočina

  Tavič

  Nebojíte se ohně, pecí a tekutého kovu? Pak možná hledáme právě Vás! Zavedená česká strojírensko-metalurgická společnost hledá do svých řad taviče.

  Olomoucký kraj

  Zámečník

  Dokážete skládat ocelové konstrukce dle výkresové dokumentace? Nebojíte se svařování? Pak hledáme do české úspěšné a zavedené firmy právě Vás.

  Olomoucký kraj

  Lakýrník

  Jste manuálně zručný a nebojíte se 3 směnného provozu? Máte praxi jako lakýrník nebo na obdobné pozici? Pak hledáme do české úspěšné a zavedené firmy právě Vás!

  Olomoucký kraj

  Kovář

  Jste fyzicky a manuálně zdatný a nezaleknete se 3 směnného provozu? Pak hledáme do české zavedené a úspěšné firmy právě Vás na pozici Kováře.

  Olomoucký kraj