Naše návnady

Procesní inženýr/technolog

Máte zkušenosti z automotivu? Dokážete nastavovat procesy pro optimalizaci výroby? Domluvíte se anglicky? Výrobní společnost v okrese Ústí nad Orlicí hledá zkušeného procesního inženýra.

Pardubický kraj

Manažer obchodního týmu

Aktuálně hledáme pro náš stabilní business manažera obchodu, který dokáže kreativně posunout naše aktivity na vyšší úroveň. Nebaví vás práce v korporátu? Jste dobří ve vedení obchodního týmu a hledáte možnost postavit si svůj vlastní tým? Baví vás jednat s lidmi a zajímá vás technika? Pak jste na správné adrese.

Jihomoravský kraj

Obsluha CNC frézovacího centra

Jste technicky vzdělaný či zaměřený člověk a chtěli byste obsluhovat a seřizovat 5ti osé frézovací centrum Mazak? Chtěli byste pracovat v čistém a super moderním prostředí a vyrábět díly pro elektronovou mikroskopii, letectví a kosmonautiku? Pak hledáme právě Vás.

Jihomoravský kraj

Elektromechanik

Hledáme zkušeného elektromechanika do zavedené společnosti sídlící v Modřicích u Brna!

Jihomoravský kraj

CNC soustružník pro pětiosé obráběcí centrum

Hledáme CNC soustružníka se zkušenostmi do zavedené rodinné firmy sídlící ve Velké Bíteši!

Kraj Vysočina

Inženýr kvality /Quality Engineer/

Do zavedené společnosti, která se zabývá mimo jiné výrobou tzv. hlubokotažených dílů z oceli pro automotive průmysl, hledáme aktuálně šikovného Inženýra kvality.

Kraj Vysočina

Strategický nákupčí

Do stabilní strojírenské firmy sídlící ve Vyškově u Brna, hledáme aktuálně strategického nákupčího, který posílí tým nákupu.

Jihomoravský kraj

Seřizovač vstřikovacích strojů

Jsme součástí nadnárodní americké korporace, která ve Velké Bíteši zaměstnává již přes 1 000 lidí. Vyrábíme díly pro automobilový průmysl. Dodáváme do všech prestižních automobilek jako jsou např. BMW, VW, Ford, Porsche, Mercedes Benz, Jaguar aj.

Kraj Vysočina

Elektromechanik - Elektrikář

Máte odbornou způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6 a §8. Zavedená společnost, vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl, sídlící Hlinsku a Brně aktuálně hledá elektromechanika jak do Hlinska v Čechách tak do Brna.

Pardubický kraj

Konstruktér/ka pro kabelové svazky

Do výrobního závodu špičkové německé firmy, která se zabývá vývojem a výrobou spotřebičů, hledáme konstruktéra, který se vyzná v elektru.

Olomoucký kraj

Konstruktér/ka strojů

Zajímá Vás konstrukce strojů a zařízení? V Uničově máme vlastní oddělení, kde designujeme a navrhujeme stroje, které následně využíváme k výrobě komponentů pro sušičky prádla, myčky a pračky s horním plněním. Aktuálně hledáme člověka, srdcem i duší technika, který je má praxi v oblasti konstrukce a je týmový hráč.

Olomoucký kraj

Vývojový/á konstruktér/ka

Uničovský závod se v naší společnosti významným způsobem podílí na vývoji, konstrukci i testování nových přístrojů, jejich podskupin i dílů. Naši konstruktéři a konstruktérky dodávají skutečná řešení. A pro tato řešení hledáme konstruktéra/ku, srdcem i duší technika, který/á je komunikativní a dokáže pracovat v týmu.

Olomoucký kraj

Collaboration Application Consultant

In your new job you will be responsible on IT side for the upcoming intranet lifecycle project and later operation of the new solution. Furthermore, you will contribute to the continuous digitization of the company workplace and act as an interface between the Group marketing and communication department and IT.

Brno

Seřizovač

Významná společnost sídlící v Kuřimi, největší světový výrobce a dodavatel konektivity do automobilového průmyslu, příjme do svých řad seřizovače, který bude mít na starosti hladký chod a nastavení poloautomatických linek a robotů.

Jihomoravský kraj

CNC obráběč

Stabilní strojírenská společnost se sídlem v Jihomoravském kraji hledá do svých řad šikovného soustružníka. V případě, že si rozumíte s CNC soustruhem a ovládáte i práci s programem Siemens 840D či Fanuc, pak hledáme právě Vás.

Jihomoravský kraj

Vývojář integrační platformy

Hledá se vývojář integrační platformy do kolektivu prima lidí, který by se chtěl podílet na rozvoji technologií a vývoji EAI komponent.

Brno

HMI Designer (Brno)

Jste zkušeným designerem HMI nebo s HMI teprve začínáte, ale již máte nějaké zkušenosti? Domluvíte se anglicky? Hledáte uplatnění v regionu Brno? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, hledáme právě Vás.

Brno

SW Developer PLC (Brno)

Hledáme softwarového vývojáře, který se domluví anglicky, pro tvorbu nové automatizační platformy pro stroje umožňující využití aplikací Industry 4.0 a IoT služeb. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, odpovídající ohodnocení a celou řadu benefitů.

Brno

FULL STACK SENIOR DEVELOPER

Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu, který se bude podílet na vývoji systému, který nabízí zákazníkům možnost provádění sběru a vyhodnocování dat týkajících se výrobního procesu.

Pardubický kraj

Zámečník

Dokážete skládat ocelové konstrukce dle výkresové dokumentace? Nebojíte se svařování? Pak hledáme do české úspěšné a zavedené firmy právě Vás.

Olomoucký kraj