Naše návnady

Procesní inženýr (elektro)

Stabilní automotive společnost se sídlem v Opavě hledá kolegu, který je již ostřílený v procesním inženýrství elektro výroby, tato práce jej baví a chtěl by se v ní dále rozvíjet. Jste to právě Vy?

Moravskoslezský kraj

Konzultant IS pro logistiku

Orientujete se ve firemních logistických procesech a máte zkušenosti s jednáním se zákazníky? Hledáme komunikativního člověka s prozákaznickým přístupem, který bude fungovat jako podpora zákazníka při zavádění IS.

Brno

CNC soustružník / CNC frézař

Máte zkušenosti na CNC soustruhu / CNC frézce a rádi byste pracovali v kusové výrobě v prosperující firmě v Brně?

Brno

Mistr údržby ve stabilní strojírenské firmě

Řešíte rádi technické problémy? Nezaskočí Vás pojmy jako pneumatika, hydraulika, PLC? Chcete být oporou a poradcem pro tým svých kolegů? Jste schopni se "nějak" domluvit německy?

Jihočeský kraj

IT Constultant - DATA

Hledáte pozici, kde budete moci dále rozvíjet své znalosti? Jsou data, jejich migrace a integrace vaším koníčkem? Rádi hledáte nové cesty pro splnění představ zákazníka? Pokud ano, je tady pozice přesně pro vás!

Praha

IT Constultant - DATA

Hledáte pozici, kde budete moci dále rozvíjet své znalosti? Jsou data, jejich migrace a integrace vaším koníčkem? Rádi hledáte nové cesty pro splnění představ zákazníka? Pokud ano, je tady pozice přesně pro vás!

Brno

IT Architect

Hledáme zkušeného profesionála v oboru IT architektury se zkušeností s vedením týmů v multikulturním prostředí. Jste to právě vy?

Moravskoslezský kraj

SW Engineer (DevOps)

Pro zahraniční vývojařskou společnost - korporát s atmosférou startupu - hledáme softwarového inženýra se zkušeností s DevOps

Moravskoslezský kraj

Vývojář integrační platformy

Hledá se vývojář integrační platformy do kolektivu prima lidí, který by se chtěl podílet na rozvoji technologií a vývoji EAI komponent.

Brno

IT SUPPORT SPECIALIST - SENIOR

Pojďte poskytovat technickou podporu koncovým uživatelům na úrovni L2 a spravovat LINUX a Windows servery do moderní společnosti.

Praha

IT APLIKAČNÍ SPECIALISTA (Zlín)

Zajímáte se o serverové aplikace, provádíte rádi jejich testování, administraci a podporu. Dokážete spolupracovat s vývojovým oddělením a rádi řešíte technické komplikace? Pak se nám neváhejte ozvat na pozici IT APLIKAČNÍHO SPECIALISTY do Zlína

Zlínský kraj

HMI Designer (Brno)

Jste zkušeným designerem HMI nebo s HMI teprve začínáte, ale již máte nějaké zkušenosti? Domluvíte se anglicky? Hledáte uplatnění v regionu Brno? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, hledáme právě Vás.

Brno

SW Developer PLC (Brno)

Hledáme softwarového vývojáře, který se domluví anglicky, pro tvorbu nové automatizační platformy pro stroje umožňující využití aplikací Industry 4.0 a IoT služeb. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, odpovídající ohodnocení a celou řadu benefitů.

Brno

Konzultant IS

Máte zkušenosti s logistikou a jejími procesy, ideálně v oboru zdravotnictví? Orientujete se v IT? Rádi cestujete? Pokud zní Vaše odpovědi ano, jste ideálním kandidátem pro pozici Konzultant IS. Neváhejte se na nás obrátit.

Brno

Elektromontér - interní

Orientujete se v oblasti elektra a rádi byste pracovali ve stabilní společnosti? Jestliže ano, pak Vás může zaujmout pracovní nabídka společnosti sídlící v Hranicích.

Olomoucký kraj

Elektromontér - práce v zahraničí

Rádi byste pracovali v zahraničí a pohybujete se v pracovním odvětví v rámci elektra? Uznávaná strojírenská společnost sídlící v okrese Přerov do svého týmu hledá nové pracovníky/pracovnice.

Olomoucký kraj

Zámečník - Svářeč MIG/MAG

Máte pracovní zkušenosti v zámečnickém oboru a svařování metodou MIG/MAG a chcete se v tomto směru dále realizovat? Strojírenská společnost v okrese Přerov hledá nové pracovníky/pracovnice do svého týmu.

Olomoucký kraj

Šéfmontér - elektro

Strojírenská společnost v okrese Přerov hledá vedoucího pro montáže v oboru elektro.

Evropa

Operátor výroby - až 25 000Kč

Společnost působící v potravinářském průmyslu hledá nové zaměstnance do svého týmu.

Moravskoslezský kraj

Lakýrník (-ce)

Mezinárodní výrobní (strojírenská) společnost hledá do svého týmu lakýrníka či lakýrnici.

Olomoucký kraj