+420 511 119 714

Metalurg

Chcete se věnovat výzkumně vývojové práci v oblasti metalurgie a domluvíte se dobře anglicky, případně německy? Zavedená strojírenská společnost v Brně hledá zkušeného metalurga.

Brno

28.02.2020

ÚDRŽBÁŘ OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Baví Vás práce v údržbě? Máte zkušenosti s údržbou strojů ve výrobě? Hledáte stabilní práci v Brně na dobu neurčitou? Pak čtěte další řádky....

Brno

26.02.2020

KONSTRUKTÉR

Baví Vás konstruování v 3D programech? Rádi pracujete v zakázkové výrobě? Láká Vás plechařina? Pak jste narazili na pozici vhodnou přímo pro Vás!

Jihomoravský kraj

18.02.2020

Vedoucí výroby - okna, dveře

Česká společnost zabývající se výrobou a dodávkami hliníkových oken, dveří či fasád má nyní otevřenou pracovní pozici mistra výroby. Jestliže Vám vyhovuje menší kolektiv lidí, lokalita práce v Ostravě a již máte zkušenost s podobným typem výroby, může Vás zaujmout tato nabídka.

Moravskoslezský kraj

28.02.2020

Manažer projektů hliníkových systémů

Česká společnost zabývající se výrobou a dodávkami hliníkových oken, dveří či fasád má nyní otevřenou pracovní pozici projektového manažera. Jestliže Vám vyhovuje menší kolektiv lidí, lokalita práce v Ostravě a již máte zkušenost s podobným typem výroby, může Vás zaujmout tato nabídka.

Moravskoslezský kraj

28.02.2020

Zámečník/montér - hliníkové systémy

Česká společnost zabývající se výrobou a dodávkami hliníkových oken, dveří či fasád má nyní otevřenou pracovní pozici zámečníka - montéra. Jestliže Vám vyhovuje menší kolektiv lidí, lokalita práce v Ostravě a již máte zkušenost s podobným typem výroby, může Vás zaujmout tato nabídka.

Moravskoslezský kraj

28.02.2020

Účetní

Čísla, statistika, tabulky... Je to něco, co Vás vystihuje? Máte již zkušenosti z oboru a hledáte změnu? Mezinárodní společnost sídlící v okrese Jihlava poskytující své služby a produkty pro nábytkářský průmysl a stavebnictví Vám možná může poskytnout to, co hledáte.

Kraj Vysočina

27.02.2020

Účetní (pohledávky)

Čísla, statistika, tabulky... Je to něco, co Vás vystihuje? Máte již zkušenosti z oboru a hledáte změnu nebo jste junior účetní? Mezinárodní společnost sídlící v okrese Jihlava poskytující své služby a produkty pro nábytkářský průmysl a stavebnictví Vám možná může poskytnout to, co hledáte.

Kraj Vysočina

27.02.2020

Koordinátor logistiky s NJ

Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Jihlavě aktuálně hledá posilu do svého týmu pro koordinaci dodávek.

Kraj Vysočina

27.02.2020

Personalista (13. a 14. mzda)

Zajímáš se o HR? Již máš z této oblasti nějakou praxi a chceš se v této oblasti dále rozvíjet? Personální oddělení mezinárodní společnosti v oblasti automotive hledá nového kolegu.

Moravskoslezský kraj

27.02.2020

PLC programátor (Ostrava)

Jste PLC programátor, který má rád svou práci, ale už se objevilo slovíčko "ALE"? Možná nastal čas pro změnu. Nabízíme moderní technologie v oblasti průmyslové automatizace a robotiky, kde se můžeš podílet na hledání inovativních řešení pro naše klienty a máš otevřené dveře do světa.

Moravskoslezský kraj

27.02.2020

CNC FRÉZAŘ

Máte zkušenost s prací na CNC frézce a preferujete práci v kusové výrobě?
Hledáte práci v zavedené společnosti?
Pak neváhejte a kontaktujte nás!!

Brno

26.02.2020

Operátor strojírenské výroby

Máte zkušenost s prací ve strojírenské výrobě? Chcete se naučit nové věci a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Pak hledáme právě Vás!!

Brno

26.02.2020

OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA

Máte zkušenost s prací na CNC soustruhu, frézce nebo obráběcím centru?
Umíte samostatně psát jednoduché programy?
Nevadí Vám práce ve směnném provozu?
Pak hledáme právě Vás!!

Brno

26.02.2020

CNC soustružník / CNC frézař

Máte zkušenosti na CNC soustruhu / CNC frézce a rádi byste pracovali v kusové výrobě v prosperující firmě v Brně?

Brno

26.02.2020

BRUSIČ NA KULATO

Máte zkušenosti s broušením na kulato? Hledáte stabilní zaměstnání s pracovní smlouvou na dobu neurčitou? Pak neváhejte a ozvěte se nám!
Nabízená mzda 24.000 - 38.000 Kč

Brno

26.02.2020

Elektrotechnik / mechatronik

Dáváte přednost práci v menší firmě rodinného charakteru? Máte zkušenosti s montáží strojů, případně i programováním PLC? Pro libereckou společnost hledáme elektrotechnika, který si poradí s montáží, ale také servisem jednoúčelových strojů.

Liberecký kraj

26.02.2020

Asistentka jednatele

Jste organizačně schopná, mluvíte dobře německy a dokážete se samostatně rozhodovat? Pro výrobní společnost hledáme silnou, vyrovnanou a odolnou osobnost.

Kraj Vysočina

26.02.2020

Specialista na vyšetřování požárů

Výrobní firma na Vysočině hledá specialistu na vyšetřování příčin požárů a explozí, který je ochoten cestovat po pobočkách společnosti (Evropa).

Kraj Vysočina

26.02.2020

Strategický nákupčí

Do strojírenské firmy v okrese UO hledáme nákupčího pro široké spektrum materiálů. Domluvíte se anglicky? Baví Vás vyjednávat?

Pardubický kraj

26.02.2020

 Kde nás najdete v Brně

 Kde nás najdete v Ostravě