Naše návnady

Junior vývojář pro eHealth integraci

Staň se členem integračního týmu! Hledáme vývojáře, které zajímá smysluplná práce při budování českého eHealth.
Významná česká IT společnost hledá nové kolegy do týmu pro integrací informačních systémů ve zdravotnictví. Společnost se zásadním způsobem podílí na rozvoji českého eHealth a realizuje v českém zdravotnictví integrační projekty založené na mezinárodních zdravotnických standardech.

Jihomoravský kraj

Finanční účetní se znalostí SAP FI

Jste finanční účetní s minimálně 3 roky praxe a není Vám cizí SAP modul FI? Vaše zkušenosti SAP FI jsou širší a zvládnete jeho implementaci či vystupovat jako key user? Do mezinároní společnosti z oblasti automotiv pak hledáme právě Vás.

Pardubický kraj

FULL STACK SENIOR DEVELOPER

Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu, který se bude podílet na vývoji systému, který nabízí zákazníkům možnost provádění sběru a vyhodnocování dat týkajících se výrobního procesu.

Pardubický kraj

Tavič

Nebojíte se ohně, pecí a tekutého kovu? Pak možná hledáme právě Vás! Zavedená česká strojírensko-metalurgická společnost hledá do svých řad taviče.

Olomoucký kraj

Zámečník

Dokážete skládat ocelové konstrukce dle výkresové dokumentace? Nebojíte se svařování? Pak hledáme do české úspěšné a zavedené firmy právě Vás.

Olomoucký kraj

Lakýrník

Jste manuálně zručný a nebojíte se 3 směnného provozu? Máte praxi jako lakýrník nebo na obdobné pozici? Pak hledáme do české úspěšné a zavedené firmy právě Vás!

Olomoucký kraj

Lead C#/.NET Software Engineer

We are looking for an open-minded and proactive team player passionate about technical leadership of software development.

Praha

CPQ Solution Engineer (CPQ SE)

We are looking for a Solution Engineer to join our Services Engineering team. You will be responsible for the technical implementation of CPQ to our clients around the world.

Praha

CNC operátor seřizovač

Máte zkušenosti se seřizováním a programováním CNC strojů v systému Sinumerik a umíte také obrábět díly převážně v kusové výrobě? Pokud ano, pak hledáme právě Vás. Do zavedené brněnské firmy příjmeme CNC operátora seřizovače.

Jihomoravský kraj

Obchodní manažer

Aktuálně hledáme pro náš stabilní business manažera obchodu, který dokáže kreativně posunout naše aktivity na vyšší úroveň. Nebaví vás práce v korporátu? Jste dobří ve vedení obchodního týmu a hledáte možnost postavit si svůj vlastní tým? Baví vás jednat s lidmi a zajímá vás technika? Pak zde máme pozici přímo pro Vás!

Jihomoravský kraj

Konzultant IS pro oblast ekonomiky

Pro českou společnost, působící na trhu přes 20 let, hledáme komunikativního a spolehlivého KONZULTANTA, který zvládne samostatnou práci i spolupráci v menším týmu.

Jihomoravský kraj

Full-stack vývojář

Malý tým vývojářů, který se zabývá vývojem systému pro sběr dat ve strojírenství, hledá nového kolegu nebo kolegyni.

Pardubický kraj

Vývojář automatizační platformy

Hledáme softwarového vývojáře, který se domluví anglicky, pro tvorbu nové automatizační platformy pro stroje, umožňující využití aplikací Industry 4.0 a IoT služeb. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, odpovídající ohodnocení a celou řadu benefitů.

Jihomoravský kraj

Vedoucí projektů

Do české firmy s dlouholetou tradicí a moderními technologiemi hledáme kolegu/kolegyni s technickým myšlením, koordinačními a organizačními dovednostmi, který/která dokáže motivovat a řídit tým.

Kraj Vysočina

Technik vstupní kontroly

Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici Technika vstupní kontroly nakupovaného materiálu.

Pardubický kraj

Technik kvality obrábění

Mezinárodní společnost se sídlem v okr. Ústí nad Orlicí hledá do svého týmu Technika kvality do obráběcího střediska společnosti.

Pardubický kraj

HR manager/ka

Mezinárodní automotive společnost hledá svého HR managera / svou HR managerku.

Pardubický kraj

Svářeč

Česká strojírenská společnost (okr. Šumperk) hledá svářeče se státní zkouškou.

Olomoucký kraj

Elektromontér - interní

Orientujete se v oblasti elektra a rádi byste pracovali ve stabilní společnosti? Jestliže ano, pak Vás může zaujmout pracovní nabídka společnosti sídlící v Hranicích.

Olomoucký kraj

Elektromontér - práce v zahraničí

Rádi byste pracovali v zahraničí a pohybujete se v pracovním odvětví v rámci elektra? Uznávaná strojírenská společnost sídlící v okrese Přerov do svého týmu hledá nové pracovníky/pracovnice.

Olomoucký kraj