Naše návnady

Senior vývojář pro integraci ve zdravotnictví

Významná česká společnost zabývající se integrací informačních systémů a zdravotnických dat v nemocnicích hledá nového kolegu. Společnost prosazuje a implementuje integrační projekty v českém zdravotnictví založené na mezinárodních komunikačních standardech. Pomáhá rozvoji českého eHealth, které má budoucnost právě před sebou.

Jihomoravský kraj

SW Engineer (DevOps)

Pro zahraniční vývojařskou společnost - korporát s atmosférou startupu - hledáme softwarového inženýra se zkušeností s DevOps

Moravskoslezský kraj

Konzultant IS pro logistiku

Orientujete se ve firemních logistických procesech a máte zkušenosti s jednáním se zákazníky? Hledáme komunikativního člověka s prozákaznickým přístupem, který bude fungovat jako podpora zákazníka při zavádění IS.

Brno

Procesní inženýr/technolog

Máte zkušenosti z automotivu? Dokážete nastavovat procesy pro optimalizaci výroby? Domluvíte se anglicky? Výrobní společnost v okrese Ústí nad Orlicí hledá zkušeného procesního inženýra.

Pardubický kraj

Procesní inženýr (lisovací nástroje)

Máte zkušenosti s konstrukcí lisovacích a střižných nástrojů? Ovládáte dobře proces lisování kovů za studena? chcete se stát součástí společnosti s přátelskou atmosférou? Pokud ano, je zde příležitost právě pro vás!

Zlínský kraj

IT Architect (Citrix)

Hledáme zkušeného profesionála v oboru IT architektury se zkušeností s vedením týmů v multikulturním prostředí. Jste to právě vy?

Moravskoslezský kraj

Full Stack Developer (JavaScript & Java)

Je pro vás důležitá přátelská atmosféra na pracovišti? Chcete se účastnit zajímavých projektů a být členem příjemného týmu? Ovládáte vývoj frontem i backend?

Praha

Stavební technik

Mezinárodní automotive společnost hledá nového kolegu do oddělení vnitřních zdrojů. Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá žádný problém? Údržba budov a stavebních konstrukcí je "to" Vaše?

Moravskoslezský kraj

Servisní technik

Elektrotechnika je Váš obor a rád budete cca 1 týden v měsíci v zahraničí? Strojírenská/výrobní společnost hledá v okr. Přerov technickou podporu - servisního technika.

Olomoucký kraj

C#/.NET Software Engineer - Lead

Přední poskytovatel SW řešení v oblasti financí hledá do týmu šikovného člověka na pozici Lead Software Engineer

Praha

IT specialista

Jestliže chcete pracovat s novými technologiemi zaměřenými na digitalizaci a využití Industry 4.0 a IoT v průmyslovém procesu, je tato práce přesně pro Vás.

Pardubický kraj

Vedoucí projektu mechatronických systémů

Orientujete se v oblasti vývoje elektronických a softwarových řešení a dokážete vést vývojový tým? Potom Vám nabízíme práci na unikátních projektech se zkušeným týmem techniků a vývojářů

Kraj Vysočina

Java Developer - Remote

Vzdálená práce z domova, zhruba jednou za měsíc teamové setkání v Brně. Znalost full-stack front-end, back-end, continuous integration..., zájem o vnitřní architekturu produktu, technické návrhy featur, kvalitu kódu a code review.

Jihomoravský kraj

Marketingový referent

Česká výrobní společnost působící na českém i mezinárodním trhu již skoro 30 let hledá do svého týmu člověka s dobrými nápady, týmovým duchem, dovedností efektivně komunikovat a dalšími vlastnostmi a znalostmi, které jsou pro referenta marketingu klíčové.

Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce s AJ

Česká výrobní společnost se skoro 30-ti letou tradicí s mezinárodní působností hledá do svého týmu obchodního zástupce pokročilou úrovní anglického jazyka.

Moravskoslezský kraj

Elektromontér - interní

Orientujete se v oblasti elektra a rádi byste pracovali ve stabilní společnosti? Jestliže ano, pak Vás může zaujmout pracovní nabídka společnosti sídlící v Hranicích.

Olomoucký kraj

Elektromontér - práce v zahraničí

Rádi byste pracovali v zahraničí a pohybujete se v pracovním odvětví v rámci elektra? Uznávaná strojírenská společnost sídlící v okrese Přerov do svého týmu hledá nové pracovníky/pracovnice.

Olomoucký kraj

Obsluha CNC - laser/plazma

Máte pracovní zkušenosti s CNC stroji - plazma/laser a chcete se v tomto směru dále realizovat?

Olomoucký kraj

Dělník na lakovně

Uznávaná mezinárodní strojírenská společnost sídlící v Hranicích (okres Přerov) hledá manuálně zručné pracovníky do svého týmu.

Olomoucký kraj

Zámečník - Svářeč MIG/MAG

Máte pracovní zkušenosti v zámečnickém oboru a svařování metodou MIG/MAG a chcete se v tomto směru dále realizovat? Strojírenská společnost v okrese Přerov hledá nové pracovníky/pracovnice do svého týmu.

Olomoucký kraj