Naše návnady

VÝVOJÁŘ JAVA

Pardubický kraj | 12.10.2019 [100882]
Hledáme někoho, kdo se dobře vyzná v JAVA a má objektové programování v krvi. Práce je zaměřena na oblast zdravotnictví.

Bližší popis pozice

Hledáme někoho, kdo se vážně dobře vyzná v JAVA, zejména Spring Framework, prostě má objektové programování v krvi. Práce je zaměřena na oblast zdravotnictví, takže pokud budete vědět, co je to DICOM, HL7 nebo DASTA, bude to obrovská výhoda, když ne, rádi vám s tím pomůžeme.

Požadavky

Využíváme agilní metodiky, takže schopnost pracovat v dynamicky se měnícím prostředí a schopnost své postupy a metody přizpůsobovat situaci a daným prioritám je skutečně důležitá.
Zároveň ale nejsme anarchisti, proto se nevyhnete ani práci podle nezbytné metodiky, znalosti SQL standardu a praktická znalost UML se bude taky hodit. Budete také zodpovídat za odborné vedení mladších kolegů.

Pracovní podmínky

Víme, že nepožadujeme málo, a pokud se budete chtít stát našim kolegou, také vás za to dobře odměníme. Nabízíme práci ve společnosti, která už bude brzy na trhu 30 let.
Ale určitě nejsme z pravěku, také máme moderní zasedačky, špičkové vybavení a místnost s Lazy Bagy. Dostanete firemní notebook a telefon podle vašich představ, stravenky, služební auto. Pracovat můžete v Brně, Pardubicích, Moravské Třebové a také z domu. Nezapomínáme na vzdělávání (i zábavu).
Zaujala vás nabídka? Přijďte za námi na kávu a určitě něco vymyslíme.

Kontakt

Kdo jsme

Jsme lovci... vyzbrojení houževnatostí a vynalézavostí... vymetáme všechny sociální pavučiny, abychom v nich objevili ty nejlepší úlovky...