Naše návnady

.NET vývojář

Jihomoravský kraj | 10.08.2021 [100927]
Rozčilují tě pravidla a byrokracie velké společnosti? Baví tě kreativní a různorodá práce na zakázkových projektech ? Hledáme šikovné vývojáře do přátelského a neformálního prostředí malé firmy!

Bližší popis pozice

  • vývoj zakázkových informačních systémů pro úvěrové a finanční společnosti
  • spolupráce na analýze a návrhu architektury
  • komunikace se zákazníky
  • Požadavky

  • komunikační a analytické schopnosti
  • dobrá znalost SQL a databázových systémů (MSSQL, MySQL)
  • znalost C#, .NET, .NET Core
  • znalost SQL a práce s relačními databázemi
  • znalost webservices (SOAP) a Angular výhodou
  • kreativní myšlení a schopnost analyzovat a nalézat řešení problému
  • vzdělání min. SŠ s maturitou technického směru a tři roky praxe nebo VŠ technického směru
  • praxe v programování a vývoji aplikací (alespoň 2 roky, i při studiu)
  • dobrá pasivní znalost AJ (práce s dokumentací, elektronická komunikace)
  • Pracovní podmínky

  • flexibilní pracovní doba pro ranní ptáčata i noční sovy
  • kreativní a samostatná práce
  • dovolená navíc, možnost školení a sociálních příspěvků
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz