Naše návnady

Elektrikář (-ka)

Moravskoslezský kraj | 04.03.2020 [101007]

Bližší popis pozice

  • plánování a preventivní údržba výrobních linek
  • opravy poruch výrobních zařízení
  • analýzy poruchovosti těchto zařízení a její následné snižování
  • administrativní práce spojená s prací elektrikáře v interním systému SAP
  • Požadavky

  • SOU/SŠ - odvětví elektro
  • vyhl. 50/1978 Sb., §6 (popř. vyšší §)
  • znalost pneumatiky výhodou
  • pracovní zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (víkendy volné)
  • ochota k občasným zahraničním cestám
  • Pracovní podmínky

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • velmi bohatý balíček finančních benefitů (13., 14. mzda, výkonnostní, kvalifikační bonus aj.)
  • stravování ve společnosti
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • kulturní akce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • aj. benefity
  • místo práce: Mošnov
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz