Naše návnady

VEDOUCÍ KVALITY

Pardubický kraj | 09.04.2020 [101046]

Bližší popis pozice

  • vedení zákaznické a dodavatelské kvality
  • komunikace se zákazníky či dodavateli, řešení jejich požadavků
  • řešení reklamací
  • vedení skupiny techniků dodavatelské a zákaznické kvality
  • řešení personálních záležitostí svěřeného týmu, školení pracovníků
  • dohled nad výrobou
  • evidence neshod, zavedení nápravných opatření a dohled na jejich plnění
  • provádění procesních a interních auditů
  • tvorba akčních plánů
  • spoluúčast při tvorbě interní dokumentace
  • tvorba katalogu vad
  • komunikace s ostatními pracovníky na kvalitě
  • vzorkování, testování materiálu a výrobků
  • spolupráce při zavádění nových projektů
  • Požadavky

  • zkušenosti alespoň 3 roky v oboru automotive
  • alespoň 1 rok praxe na kvalitě
  • vítáno SŠ/VŠ vzdělání
  • certifikát dosažené odborné kvalifikace
  • komunikativní znalost AJ, ideálně i NJ
  • znalost normy IATF 16949, VDA 6.3
  • důslednost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Pracovní podmínky

  • odpovídající finanční ohodnocení dle výkonu a schopností
  • 13. plat
  • roční bonusy, zvláštní příplatky, odměny
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na telefon
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • možnost vzdělávání, kariérního i odborného růstu
  • Odpovědět na nabídku