Naše návnady

PLC programátor (Ostrava)

Moravskoslezský kraj | 27.02.2020 [101054]

Bližší popis pozice

  • analýza vstupních podkladů a požadavků zákazníka při novém projektu
  • vytváření dokumentace pro tvorbu SW aplikací
  • následné programování PLC aplikací
  • spolupodílení se na vytváření uživatelského rozhraní aplikací
  • testování aplikací
  • finální uvádění do provozu řídících systémů (Siemens, ABB, B&R aj.)
  • Požadavky

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru (automatizace, měřící a řídící technika - výhodou)
  • znalost programování PLC
  • znalost IT výhodou)
  • AJ na komunikativní úrovni (komunikace s klienty, štení dokumentace)
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat
  • trestní bezúhonnost
  • Pracovní podmínky

  • zázemí silné společnosti nabízející perspektivní práci
  • fixní mzda + finanční bonusy (odměny za projekty, 13. mzda, odměny za pobyty v zahraničí aj.)
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • penzijní a životní připojištění
  • možnost vzdělávání ve společnosti
  • možnost kariérního i odborného růstu
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz