Naše návnady

Programátor C#

Moravskoslezský kraj | 14.10.2020 [101062]
Jste zkušeným programátorem C#? Je pro vás zajímavější být přímo u implementace vlastní práce do praxe? Pak pro vás máme zajímavou nabídku ve výrobní společnosti:

Bližší popis pozice

  • Programování aplikací a databází
  • Vývoj a správa provozního řídicího systému společnosti.
  • Vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě grafických návrhů a požadavků uživatelů.
  • Řešení komunikace s barcode tiskárnami (Zebra, Printronix), PLC (Siemens, Mitsubishi)
  • Testování aplikací a úloh.
  • Řešení vzniklých problémů a odstraňování havarijních situací.
  • Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost MS SQL
  • znalost programování v C# (platforma .net)
  • Výhodou je znalost Frontend programování (JavaScript, TypeScript)
  • Velkou výhodou znalost Angular, Rest API
  • Pracovní podmínky

  • Bonusy a prémi až 25% k fixní mzdě
  • 13. a 14. plat
  • Pravidelné navyšování mzdy 1x ročně
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz