Naše návnady

SW Engineer (DevOps)

Moravskoslezský kraj | 14.10.2020 [101064]
Pro zahraniční vývojařskou společnost - korporát s atmosférou startupu - hledáme softwarového inženýra se zkušeností s DevOps

Bližší popis pozice

  • Implementace Fontend do webové aplikace
  • Analýza požadavků a hledání možných řešení
  • Nývrh a implementace cloudových řešení
  • Podílení se na architektuře
  • Odstraňování problémů a kritických míst
  • Zajištění bezpečnosti dat
  • Používané technologie:
  • Javascript, TypeScript, NodeJS
  • Redux, React
  • Docker, Kubernetes, Terraform, Jenkins/GoCD, Kafka
  • Spring, Gradle, Groovy, Kotlin, Spock, Git
  • Požadavky

  • Zkušenost s Fronend a Backend vývojem
  • Pokročilá znalost programování v Java
  • Zkušenost s praktikováním DevOps/SRE
  • Zkušenost s Cloudem )AWS,Azure)
  • Analytické myšlení a schopnost rychle proniknout do nové problematiky
  • Hledáme týmového hráče
  • Pracovní podmínky

  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost homeoffice
  • Zdokonalování v technologiích a možnost osobního i profesního růstu
  • Balíček kafeterie
  • Placené kurzy AJ, možnost cestovat do zahraničí
  • Příjemná atmosféra na pracovišti
  • Firemní akce
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz