Naše návnady

Inženýr řídících systémů

Olomoucký kraj | 06.11.2020 [101071]
Mezinárodní strojírenská/výrobní společnost (okres Přerov) přivítá kolegu, který se vyzná v PLC technologiích, přivítá home office a cestování vezme jako pozitivum.

Bližší popis pozice

  • údržba a vývoj systémů produktů
  • zpracování požadavků na SW a následných návrhů řešení (řídící algoritmy, komunikační protokoly, HMI)
  • programování PLC
  • zpracování testovacích scénářů a následné testování nových verzí SW
  • zpracování technické dokumentace
  • finální zprovoznění zařízení
  • občasné cestování v rámci firemních poboček či zákazníků
  • Požadavky

  • VŠ (elektrotechnika/informatika a programování)
  • anglický jazyk - min. B2
  • znalost programovacích jazyků a technologií PLC (např. C/Structure Text, Siemens/B&R, aj.)
  • znalost komunikačních sběrnic (např. Ethernet, CAN apod.)
  • zkušenost s vývojem SW pro sériovou výrobu
  • znalost vývojového cyklu SW (zpracování požadavků, architektura,... řízené uvolňování nových verzí včetně systému pro tuto správu např. JIRA/GIT aj.)
  • další znalost technologií např. skriptovací jazyky, testovací framworky, apod.
  • znalost real-time operačních systémů a systémů řízení
  • min. 3 roky na obdobné pozici
  • Pracovní podmínky

  • 5 týdnů dovolené
  • home office
  • náborový příspěvek v hodnotě 20 000Kč
  • 13. mzda
  • závodní stravování, příspěvek na dojíždění, zvýhodněné telefonní tarify aj.
  • jazykové kurzy
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz