Naše návnady

Inženýr trvalého zlepšování

Moravskoslezský kraj | 31.07.2020 [101087]
Již nějakou dobu se pohybujete v oblasti kvality v automobilovém průmyslu? Metodika LEAN a IATF 16949 Vám nejsou cizí? Mezinárodní společnost se sídlem v Opavě by se Vám mohla zamlouvat.

Bližší popis pozice

  • udržování a zavádění metod štíhlé výroby
  • zlepšování již nastavených interních procesů
  • dohled na dodržování náležitostí v rámci IATF 16949 a ISO 14001
  • zavádění a udržování systému kvality v souladu s požadavky zákazníka a IATF 16949
  • zodpovědnost za audity v oblasti kvality a životního prostředí
  • tvorba zpráv o výkonnosti QMS a EMS pro manažera kvality a procesní inženýring
  • poskytování systémového školení, standardizační metody pro výrobní závod
  • Požadavky

  • VŠ vzdělání nebo min. 5 let praxe v oblasti Quality Assurance
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost požadavků na kvalitu a životního prostředí IATF 16949 a ISO 14001
  • znalost metod a postupů kvality (SPC, GD&T, APQP,..)
  • zkušenosti s LEAN metodikou, technikami štíhlé výroby (VSM, 5S, SMED)
  • Pracovní podmínky

  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv
  • pružná pracovní doba (7,5 h/den)
  • stravenky 100Kč, finanční bonusy navíc, akce pro zaměstnance
  • motivující mzda
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz