Naše návnady

Vývojář integrační platformy

Brno | 03.08.2020 [101099]
Hledá se vývojář integrační platformy do kolektivu prima lidí, který by se chtěl podílet na rozvoji technologií a vývoji EAI komponent.

Bližší popis pozice

  • Sdílení informací a komunikace pomocí standardů HL7, DICOM, IHE
  • Návrh a vývoj EAI komponent a rozhraní
  • Vývoj na některé z integračních platforem jako je IRIS for Health, Talend, Cloverleaf,
  • Požadavky

  • Základní znalost moderních programovacích jazyků (Java, .NET atd.) a db dotazovacích jazyků (SQL)
  • Znalost SOA, XML, XSD, REST, SOAP
  • Zkušenosti s agilním vývojem výhodou, samostatnost, proaktivní přístup
  • Zkušenost s vývojem SW v oblasti integrace
  • Schopnost číst UML
  • Anglický jazyk (minimálně pasivní znalost)
  • Zájem učit se nové věci a schopnost rychle se orientovat v nových technologiích
  • Pracovní podmínky

  • Práce částečně formou home-office,
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Školení
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Kdo jsme

    Jsme lovci... vyzbrojení houževnatostí a vynalézavostí... vymetáme všechny sociální pavučiny, abychom v nich objevili ty nejlepší úlovky...