Naše návnady

IT SUPPORT SPECIALIST - SENIOR

Praha | 03.08.2020 [101100]
Pojďte poskytovat technickou podporu koncovým uživatelům na úrovni L2 a spravovat LINUX a Windows servery do moderní společnosti.

Bližší popis pozice

  • Poskytování technické podpory koncovým uživatelům na úrovni 2nd Level
  • Registrování a řešení zákaznických požadavků
  • Testování aplikací, nástrojů a implementací
  • Práce s Linux a Windows servery
  • Použití scriptovacích jazyků
  • Požadavky

  • VŠ/SŠ technického zaměření, pozitivní vztah k IT
  • Umění mluvit s lidmi
  • Dobré analytické schopnosti
  • Znalost administrace Linux a Windows serverů
  • Znalost práce s databázemi Oracle a SQL
  • Znalost scriptovacích jazyků PowerShell a Bash
  • Pracovní podmínky

  • Pružná pracovní doba
  • 3 dny placeného volna v případě narození potomka
  • V případě plnění plánu 13. a 14. plat
  • 5 dní dovolené navíc na rámec zákonné dovolené
  • Možnost dotovaného stravování
  • Podpora vzdělávání zaměstnanců
  • Čerstvá káva na pracovišti v neomezeném množství
  • Půjčka na bydlení přímo od zaměstnavatele
  • Stravenky
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Kdo jsme

    Jsme lovci... vyzbrojení houževnatostí a vynalézavostí... vymetáme všechny sociální pavučiny, abychom v nich objevili ty nejlepší úlovky...