Naše návnady

Mistr elektro úseku

Olomoucký kraj | 08.01.2021 [101118]
Vedení lidí máte v krvi? Vyhl. 50/78 Sb., §8 vlastníte? Strojírenská česká společnost, která má stabilní místo na českém i zahraním trhu, hledá mistra/mistrovou na úsek elektro.

Bližší popis pozice

  • organizace a řízení týmu 20 - 30 zaměstnanců se zaměřením práce na opravy elektroniky a zkoušení produktů
  • odpovědnost za dodržování výrobních termínů a plynulý chod výroby
  • motivace pořízených, efektivní vedení týmu, zajišťování jejich rozvoje
  • zajišťování BOZP, jeho dodržování a dodržování podnikových a zákonných norem
  • Požadavky

  • SŠ zaměření elektro
  • platná vyhl. 50/1978 Sb., §8
  • praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • zkušenost s vedením menšího kolektivu
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • Pracovní podmínky

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • docházkový bonus
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • příspěvek na kulturní a sportovní akce
  • dotované stravování v prostorách společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz