Naše návnady

Technolog jakosti

Kraj Vysočina | 07.01.2021 [101148]
Již nějakou dobu se pohybujete ve výrobní společnosti a nahlížíte na výrobu z hlediska procesu? Ovládáte německý jazyk? Výrobní společnost působící na mezinárodní úrovni se sídlem v okr. Žďár nad Sázavou momentálně hledá technologa kvality.

Bližší popis pozice

  • podílení se na zavádění nové výroby, používaných technologií či jiných procesů z hlediska kvality
  • analýza a ověřování optimalizací u stávajícího procesu výroby a technologií
  • zajišťování technologických zkoušek ve výrobě
  • podílení se na přejímkách nových strojů a technologií
  • komunikace s mateřskou společností
  • řešení zadaných úkolů v oblasti technologie a kvality
  • Požadavky

  • min. SŠ technického směru
  • praxe ze strojírenské výroby na obdobné pozici (technolog, projektový vedoucí)
  • komunikativní úroveň německého jazyka
  • technické myšlení, zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Pracovní podmínky

  • 5 týdnů dovolené
  • volno nad rámec zákoníku práce
  • flexibilní pracovní doba
  • 13. mzda
  • docházkový bonus
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy
  • kulturní a společenské akce
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz