Naše návnady

FULL STACK SENIOR DEVELOPER

Pardubický kraj | 17.12.2021 [101162]
Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu, který se bude podílet na vývoji systému, který nabízí zákazníkům možnost provádění sběru a vyhodnocování dat týkajících se výrobního procesu.

Bližší popis pozice

  • Tvorba datových rozhraní pro systémy 3. stran
  • Tvorba datových rozhraní pro PLC se zaměřením na tok materiálů a mill automatizaci
  • Zlepšování a podporou stávajících systémů (mobilní aplikace, dashboard apod.)
  • Příprava specifikací před začátkem projektu, dokumentací, implementací a následným testováním
  • Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v rozsahu alespoň 1 rok
  • zkušenosti s Java, Docker, Linux, SQL, Maven, Git
  • výhodou zkušenost s Angular, Spring, React, Gradle, Postman, Google Cloud Platform, CI/CD, DevOps
  • komunikativní znalost AJ
  • týmový duch, komunikativnost, schopnost pracovat v multikulturním prostředí
  • Pracovní podmínky

  • home office až do výše 60% týdenní pracovní doby
  • zajímavou práci v přátelském týmu mezinárodní strojírenské společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • roční bonus
  • penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecký program pro výhodné telefonování
  • dotované stravování/ stravenky a další zaměstnanecké výhody dle platné kolektivní smlouvy
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Tomáš Svoboda

    HR hunter
    +420 737 090 005
    svoboda@spinware.cz