Naše návnady

Servisní elektrotechnik

Zlínský kraj | 01.04.2021 [101180]
Hledáme šikovného elektrotechnika

Bližší popis pozice

  • opravy a údržba elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
  • programování PLC řídících systémů
  • tvorba znalostní databáze, zaškolování kolegů z údržby
  • vedení dokumentace k opravám a provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření
  • Požadavky

  • vzdělání elektrotechnického směru
  • vyhláška 50/ 1978 Sb., min. § 6
  • praxe v opravách a programování výrobních strojů
  • orientace v průmyslových řídících systémech
  • výborná orientace v technické dokumentaci
  • nutná znalost AJ nebo NJ (porozumění technickému textu)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • Pracovní podmínky

  • prostředí stabilní a rozvíjející se dynamické nadnárodní společnosti
  • možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí ve velmi zodpovědné práci
  • jazykové vzdělávání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • lokalita: okres Zlín
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz