Naše návnady

Servisní elektrotechnik (13. + 14. mzda)

Zlínský kraj | 01.04.2021 [101183]
Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu do týmu zajišťující elektro údržbu pro své stroje a zařízení (okr. Zlín). Vyznáte se v PLC programech? Domluvíte se anglicky či německy v případě spolupráce se zahraničními kolegy při údržbě a oživování strojů? čtěte tedy dále...

Bližší popis pozice

  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • v případě poruch opravy elektrických a elektronických částí
  • programování PLC
  • technická podpora kolegů
  • spolupráce s konstrukčním týmem, s montéry při uvádění nových technologií do provozu a při jejich opravách
  • práce v databázi, zaškolování kolegů, vedení dokumentace k opravám
  • provádění analýz poruch a navrhování nápravných opatření
  • Požadavky

  • min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru (vyhl. 50/1978 Sb., min. §6)
  • praxe v elektroúdržbě a podobných pozicích min. 3 roky
  • znalosti a zkušenosti s programováním průmyslových řídících systémů (např. Siemens, Beckhoff, Kollmorgen aj.)
  • orientace v technické dokumentaci
  • zkušenost s lokalizací závad na strojích ( např. se zařízením Siemens Field PG, Profibus Tester)
  • znalost AJ nebo NJ pro komunikaci se zahraničními kolegy, porozumění technickému textu
  • znalost TPM výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota pracovat ve směnném režimu
  • Pracovní podmínky

  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • možnost kariérního růstu
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz