Naše návnady

Technická a obchodní podpora

Jihomoravský kraj | 20.04.2021 [101185]
Chcete mít různorodou ale samostatnou technickou práci v menším kolektivu? Baví vás jednat s lidmi? Hlavním úkolem Technické podpory je detailně znát veškeré produktové portfolio nabízené společností, poskytovat informace, školení a rady kolegům ale také zákazníkům, podílet se na technicko-obchodních jednání a školení se zákazníky, navrhovat řešení projektů, přicházet s nápady na nové výrobky a navrhovat jejich řešení, zpracovávat technickou dokumentaci a podklady pro výrobu. Má na starosti také vyřizování reklamací a veškerou komunikaci s touto agendou spojenou.

Bližší popis pozice

  • poskytování detailních technických školení o nabízených produktech jak interně kolegům tak externě zákazníkům
  • příprava vzorků, materiálů, školení, prezentací, demoboxů
  • spolupráce s Outsidesales a Business Development při navrhování řešení požadavků zákazníků
  • zpracování jednodušší výkresové dokumentace (jednoduché kabeláže či jiné jednodušší konstrukční prvky)
  • příprava kalkulací pro obchodní nabídky
  • samostatné a aktivní zjišťování nových produktů v portfoliu našich dodavatelů, studování jejich parametrů, posouzení vhodnosti jejich zařazení do našeho sortimentu a návrh na zařazení
  • na základě své práce přicházet s náměty na vylepšení naší práce, rozšíření sortimentu a služeb, vše se záměrem lépe vyhovět našim zákazníkům a zvýšit obrat a ziskovost naší společnosti
  • studium nových produktů a spolupráce při jejich zavádění do firemního portfolia, spolupráce s marketingem
  • Požadavky

  • techniku musí mít v srdci a dobře se v ní orientovat (strojařina i elektrotechnika)
  • schopnost technicky se vyjadřovat
  • sběhlost ve čtení technických výkresů (strojařské i elektro)
  • zkušenost s prací s některým z konstrukčním CAD systémů
  • ochotu občas cestovat a samostatně poskytovat podporu u zákazníka
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru
  • velmi dobrá znalost práce s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači i cloudu
  • proaktivita, spolehlivost, zájem a samostatnost
  • komunikační znalost anglického jazyka
  • výhodou je zkušenost s vedením menších projektů
  • Pracovní podmínky

  • týden dovolené navíc
  • bonus za obrat formou 13 platu
  • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu
  • stravenky
  • nápoje zdarma
  • ovocný bufet zdarma
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • hrazené telefonní hovory
  • možnost vzdělávat se v oboru
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Tomáš Svoboda

    HR hunter
    +420 737 090 005
    svoboda@spinware.cz