Naše návnady

Ochodní referent/ka

Jihomoravský kraj | 20.04.2021 [101187]
Hledáte samostatnou, různorodou práci v oblasti obchodu, kde využijete Vaši znalost jazyků, organizační a komunikační schopnosti? Toto může být pozice právě pro Vás! Hledáme kanidátku/kandidáta na pozici Insidesales-Obchodní referent/ka.

Bližší popis pozice

  • zaevidování přijatých objednávek do informačního systému a zkontrolovat úplnost položek, obsahovou správnost
  • uvedení platných prodejních cen jednotlivých položek pro daného zákazníka
  • včasné a úplné potvrzení objednávky zákazníkovi
  • se zákazníkem dojednat způsob dopravy zakázky a její cenu
  • zajištění dopravy zboží včetně přípravy potřebných dokumentů
  • vystavení faktur s platebními podmínkami platnými pro danou firmu
  • Požadavky

  • schopnost samostatné činnosti
  • znalost obchodních procesů
  • zběhlost v práci s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost nést zodpovědnost za svěřenou práci
  • dobrá znalost angličtiny a polštiny písemnou i ústní formou
  • Pracovní podmínky

  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • bonus za obrat formou 13 platu
  • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu
  • nápoje zdarma
  • ovocný bufet zdarma
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • hrazené telefonní hovory
  • možnost vzdělávat se v oboru
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Tomáš Svoboda

    HR hunter
    +420 737 090 005
    svoboda@spinware.cz