Naše návnady

Junior vývojář pro eHealth integraci

Jihomoravský kraj | 28.05.2021 [101200]
Staň se členem integračního týmu! Hledáme vývojáře, které zajímá smysluplná práce při budování českého eHealth.
Významná česká IT společnost hledá nové kolegy do týmu pro integrací informačních systémů ve zdravotnictví. Společnost se zásadním způsobem podílí na rozvoji českého eHealth a realizuje v českém zdravotnictví integrační projekty založené na mezinárodních zdravotnických standardech.

Bližší popis pozice

Co budeš dělat:
  • podílet se na vývoji integračních komponent a produktů v různých vývojových prostředích
  • implementovat některé z platforem pro datovou integraci
  • spolupracovat s týmem na realizaci integračních projektů přímo u zákazníků
  • Požadavky

    Tvůj ideální profil:
  • programování je tvůj životní styl :-)
  • máš v malíčku OOP, práce s SQL nebo objektovými databázemi a webovými službami
  • jsi flexibilní a jsi připraven naučit se nové technologie
  • jsi iniciativní a nečekáš, až Ti někdo řekne, co a jak udělat

  • vhodné i pro absolventy VŠ se zaměřením na informatiku nebo biomedicínskou informatiku
  • min. pasivní znalost angličtiny (perfektní porozumění anglické dokumentaci)
  • Pracovní podmínky

  • neformální firemní kultura středně velké firmy bez byrokracie nadnárodních společností a korporátních pravidel
  • možnost ovlivnit produkt, technologický stack, i to, jak pracujeme
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • firemní teambuildingy, hackathony
  • notebook, firemní mobil
  • možnost využívání práce i na homeoffice
  • agilní metodika vývoje
  • lokalita pracoviště: Brno
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz