Naše návnady

Vývojář automatizační platformy/Indusrty 4.0

Jihomoravský kraj | 12.10.2021 [101209]
Hledáme softwarového vývojáře, který se domluví anglicky, pro tvorbu nové automatizační platformy pro stroje, umožňující využití aplikací Industry 4.0 a IoT služeb. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, odpovídající ohodnocení a celou řadu benefitů.

Bližší popis pozice

  • Vývoj SW pro tvorbu nové automatizační platformy pro stroje umožňující využití aplikací Industry 4.0 a IoT služeb
  • Vývoj a implementace společného framework softwaru na platformě B&R
  • Vývoj modulů pro real-time aplikace
  • Návrh a vývoj SW prototypů
  • Podpora a spolupráce s aplikačními týmy
  • Požadavky

  • Praxe v oblasti vývoje automatizačního SW a PLC/embedded system
  • Očeáváme dobrou znalost programovacího jazyka C
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • VŠ/SŠ v oblasti automatizace/elektrotechniky/IT
  • Pracovní podmínky

  • Týden dovolené navíc
  • Univerzální volnočasové poukázky
  • Pružná pracovní doba
  • Roční prémie
  • Penzijní připojištění
  • Výhodné tarify
  • Pracovní jubilea
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Volno navíc
  • Jazykové a profesní vzdělávání
  • Firemní akce
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz