Naše návnady

Inženýr kvality /Quality Engineer/

Kraj Vysočina | 20.10.2021 [101220]
Do zavedené společnosti, která se zabývá mimo jiné výrobou tzv. hlubokotažených dílů z oceli pro automotive průmysl, hledáme aktuálně šikovného Inženýra kvality.

Bližší popis pozice

  • plnění požadavků zákazníka v oblasti kvality
  • zajišťování přímého kontaktu mezi zákazníkem a společností v rámci reklamačního řízení
  • zajišťování zpětné vazby zákazníkovi při reklamačním řízení
  • monitoring zákaznických portálů
  • vedení týmu při stanovování příčiny vzniku neshodných kusů
  • stanovování nápravných a preventivních opatření vedoucích k odstranění neshodných kusů
  • řešení reklamací na dodavatele
  • zajištění školících aktivit v oblasti kvality v rámci organizace
  • Požadavky

    Očekáváme, že budete samostatný člověk, který nehledá problémy, ale řeší je, a který dokáže efektivně komunikovat nejen se zákazníkem, ale i s výrobou. Určitě se Vám bude hodit také následující:

  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • úroveň anglického jazyka pro denní komunikaci se zákazníkem
  • řidičský průkaz sk. B
  • Pracovní podmínky

    Jsme silná americká společnost s dlouholetou tradicí a unikátním know-how. Nabízíme přátelské a neformální pracovní prostředí. A k tomu všemu máme ještě tyhle super benefity:

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu až do výše 2080 Kč
  • dotované stravování (strava za asi 30 Kč) ? výběr z 10 jídel, nová jídelna, doplňkový prodej a možnost stravování také v kantýně vedlejšího závodu
  • 13. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • služební telefon a notebook
  • komplexní zaškolení na pozici a rozvojový plán pro další profesní růst
  • možnost plně hrazeného jazykového vzdělávání
  • firemní akce pro zaměstnance
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Tomáš Svoboda

    HR hunter
    +420 737 090 005
    svoboda@spinware.cz