Naše návnady

Elektromechanik

Jihočeský kraj | 01.12.2021 [101231]
Máte vyhlášku 50 a rád řešit elektroproblémy a odstraňování poruch strojů? Mezinárodní automotive společnost v Písku hledá kolegu do svého týmu.

Bližší popis pozice

  • údržba a opravy strojů vstřikovacích lisů, obráběcích center, montážních a robotických linek
  • vyhledávání a následná analýza příčin závad, odstraňování problémů
  • diagnostika poruch strojů
  • mechanické opravy strojů
  • opravy pneumatiky a hydrauliky
  • preventivní a prediktivní údržba strojních zařízení
  • Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání elektro zaměření
  • vyhl. 50/1978 Sb., §5, §6 velkou výhodou
  • orientace ve výkresové a technické dokumentaci
  • ochota učit se novým technologiím
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze
  • Pracovní podmínky

  • mzda dle zkušeností 25 500 - 36 900Kč + příplatky a jiné bonusy
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • prémie v rámci roku
  • 5 týdnů dovolené
  • aj.
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Eva Ulmannová

    HR hunter
    +420 737 090 051
    ulmannova@spinhr.cz