Naše návnady

Java programátor/Junior

Jihomoravský kraj | 13.08.2021 [101233]
Hledáme programátora v jazyce Java, který se bude podílet na mezinárodních projektech v oblasti systému pro správu a prezentaci kulturního dědictví. Nabízíme individuální přístup a prostor pro seberealizaci a profesní růst.

Bližší popis pozice

  • vývoj nového vícevrstvého systému na platformě JEE
  • národní i mezinárodní projekty v oblasti systému pro správu a prezentaci kulturního dědictví
  • Požadavky

  • znalost OOP konceptů a terminologie
  • praktická znalost programování v jazyce Java
  • schopnost aktivně pracovat v týmu
    Výhodou jsou:
  • praxe na pozici programátora Java
  • znalost Spring, Hibernate, SVN, Maven, SQL, javascript, CSS, Ember, UML
  • znalost Tomcat
  • znalost DB PostgreSQL, a/nebo DB Oracle (PL/SQL) a/nebo DB MS SQL Server
  • Pracovní podmínky

  • práce v české softwarové firmě, která je dceřinou společností mezinárodního holdingu s pobočkami po celém světě
  • práce s moderními technologiemi a vývojovým prostředím, práce v přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí
  • individuální přístup a prostor pro seberealizaci a profesní růst
    bonusy:
  • pravidelné jazykové kurzy angličtiny s rodilými mluvčími
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice
  • běžné zaměstnanecké benefity a účast na firemních teambuildingových akcích
    Pracoviště: Brno
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz