Naše návnady

Manažer logistických projektů a správa SAP

Pardubický kraj | 06.01.2022 [101273]
Do úspěšné společnosti působící v oblasti automovit hledáme manažera logistických projektů a optimalizace SAP. Pokud máte zkušensti s procesy ve výrobní společnosti působící v oblasti automotiv a znalosti se systémem SAP, pak hledáme právě Vás.

Bližší popis pozice

  • Řízení, zavádění a řádné ukončení logistických projektů
  • Automatizace a digitalizace logistických procesů v rámci přidělených projektů
  • Vedení projektového týmu
  • Tvorba logistické FMEA
  • Implementace lean nástrojů v rámci logistiky
  • Znalost Value Stream Mappingu
  • Nastavení a koncept intralogistiky v oblastech skladování, manipulace s materiálem a vratných obalů s využitím lean nástrojů
  • Identifikace neefektivních a uživatelsky nepřívětivých procesů v SAP v rámci celé organizace
  • Vyhodnocení efektivnosti a procesní správnosti procesů v SAP
  • Vytváření Change requestů, jejich podkladů a obhájení potřeby změny procesu u schvalovatelů a následná úspěšná
  • implementace nové podoby procesu v SAP
  • Požadavky

  • min. SŠ;
  • VŠ, VOŠ výhodou
  • 4 roky praxe v automotive na obdobné pozici
  • Zkušenosti a znalosti procesů výrobních společností (automotive)
  • znalost lean nástrojů používaných v logistice
  • znalost a zkušenosti se SAP
  • znalost a zkušenost s tvorbou FMEA
  • znalost a zkušenost s tvorbou Value Stream Mappingu
  • znalost MMOG
  • znalost norem IATF 16949
  • anglický jazyk podmínkou, německý jazyk výhodou
  • komunikační a organizační dovednosti, flexibilita
  • MS Office (Excel, Word, Power Point, Access, Outlook)
  • MS SQL výhodou
  • Pracovní podmínky

  • Notebook, mobilní telefon
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Pružná pracovní doba
  • 13. plat
  • Stravování v závodní jídelně
  • Jazykové kurzy
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Tomáš Svoboda

    HR hunter
    +420 737 090 005
    svoboda@spinware.cz