Naše návnady

Údržba strojů

Jihočeský kraj | 10.01.2022 [101275]
Jste manuálně zruční a vyznáte se v elektronice, mechanice, penumatice a hydraulice? Umíte číst výkresovou dokumentaci? Pokud ano, pojďte k nám udržovat a opravovat klíčové stroje!

Bližší popis pozice

Během své práce budete součástí týmu servisu strojů, jehož úkolem je pravidelná údržba, inspekce a oprava strojů nebo skupin. Budete řešit vzniklé závady, samostatně pracovat s výkresovou dokumentací a koordinovat práce ve skupině spolupracovníků.

Požadavky

  • technické myšlení a orientace ve výkresové dokumentaci
  • orientace v elektronice, mechanice, hydraulice a pneumatice
  • manuální zručnost
  • Pracovní podmínky

  • výplatní termín 11. den v měsíci
  • 5 týdnů dovolené
  • volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce
  • dotované závodní stravování, výběr z 5 menu
  • cena oběda 31Kč
  • vybavené svačinové místnosti
  • rekreační zařízení na Lipně
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Tomáš Svoboda

    HR hunter
    +420 737 090 005
    svoboda@spinware.cz