Naše návnady

Technolog/technoložka elektro

Olomoucký kraj | 16.02.2024 [101383]
Máte SŠ či VŠ se zaměřením na elektro a praxi v oboru elektrotechnologie? Máte povědomí o technologických postupech a umíte pracovat s výkresovou dokumentací? Pokud ano, nabízíme Vám velmi zajímavou pracovní pozici technologa elektro.

Bližší popis pozice

  • zpracovává technologické postupy pro montáž a zapojení elektrovýzbroje pro novovýrobu a opravy ŽKV
  • stanovuje druh použité technologie a způsob opravy dle příslušných technologických směrnic, předpisů a výkresové dokumentace
  • schvaluje novou výkresovou dokumentaci a schémata z hlediska technologičnosti výroby
  • určuje požadavky na kooperaci z hlediska technologičnosti opravy a výroby
  • vypracovává postupy a technologické návodky pro montáž
  • určuje pracoviště, strojní zařízení, nástroje a přípravky k operacím
  • stanovuje časy jednotlivých operací (normy)
  • vytváří požadavky na přípravky a měřidla
  • zapracovává operace technické kontroly do postupů
  • vytváří technologické kusovníky k jednotlivým operacím a montážní materiál, určuje spotřebu
  • průběžně aktualizuje technologickou dokumentaci elektro
  • provádí rozbory stávající používané technologie a doplňuje ji o nové postupy, přípravky, či zařízení
  • spolupracuje při tvorbě návrhu rozmístění pracovišť při zavádění nové výroby a oprav
  • stanovuje pracnosti a materiál pro tvorbu cen, podílí se na přípravě podkladů pro nabídky a komise
  • Požadavky

  • SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro
  • praxe v oboru elektrotechnologie minimálně 3 roky (výhodou)
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • odborná způsobilost - zkouška z §7 vyhl. 50/78 Sb. (výhodou)
  • uživatelské ovládání PC, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • orientace v normách EN, ČSN, TNŽ, UIC
  • všeobecné znalosti v odvětví průmyslu kolejových vozidel a souvisejících oborech
  • Pracovní podmínky

  • možnost podílet se na velkých projektech
  • vidět výsledky své práce od začátku procesu až do předání finálního výrobku zákazníkovi
  • přátelské pracovní prostření a různorodá práce
  • podporující a férový přístup
  • možnost rozvíjet se a vzdělávat se (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního i finančního růstu
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 1500 Kč za efektivní využívání pracovní doby, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity)
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz