Naše návnady

Specialista plánování/ SAP Key User

Kraj Vysočina | 15.04.2024 [101465]
Máte hlubší znalosti ERP systému SAP a zkušenosti s plánováním? Mezinárodní firma sídlící v Bystřici nad Pernštejnem aktuálně hledá specialistu kapacitního plánování a SAP Key Usera v jedná osobě!

Bližší popis pozice

  • Key user SAP, implementace SAP jako nového ERP ve společnosti
  • Vedení samostatných projektů v oddělení přípravy výroby
  • Správa systému kapacitního plánování
  • Požadavky

  • Vysoká škola/ střední škola technického směru
  • Seniorní zkušenosti se SAP (technologické postupy, kusovníky, plánování, nákup)
  • Časová flexibilita, samostatnost, zodpovědný přístup
  • NJ na komunikativní úrovni, AJ výhodou
  • Pracovní podmínky

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penizijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy
  • kulturní a společenské akce pro zaměstnance
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz