Naše návnady

Projektový manažer - ekologie

Kraj Vysočina | 15.04.2024 [101597]
Máte VŠ přírodovědného či technického směru a domluvíte se anglicky? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět. Známá společnost sídlící v kraji Vysočina aktuálně hledá do svých řad ekologa, který je zároveň projektovým manažerem. Pokud chcete mít zajímavou práci s dobrý ohodnocením a benefity, ozvěte se nám!

Bližší popis pozice

  • Projektový management v oblasti oběhového hospodářství, energetiky a ekologie
  • Koordinace a zajištění povolovacích řízení na úseku ochrany životního prostředí
  • Zpracovávání podkladů, analýz, návrhů, provozních předpisů, havarijních plánů a související dokumentace
  • Monitoring, evidence, reporting
  • Spolupráce s vedením společností ve fázi přípravy projektů, specifikace podkladů pro případná změnová řízení relevantních povolení
  • Podpora dalších oddělení při výběrových řízení na akce a služby související s ochranou ŽP
  • Zajištění školení zaměstnanců společností v rozsahu jejich pracovních povinností týkajících se ochrany ŽP
  • Komunikace s orgány veřejné správy, účast při kontrolách na úseku ŽP
  • Požadavky

  • Iniciativní přístup a vysokou míru samostatnosti
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
  • Zkušenost s podobnou pozicí ve výrobní společnosti výhodou
  • VŠ vzdělání (přírodovědného či technického směru)
  • Pracovní podmínky

  • Měsíční bonusy až 30 %
  • 13. mzda (20 000 Kč / rok)
  • Náborový příspěvek
  • Nástup do kmene
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování v jídelně již od 17 Kč
  • Slevy na firemní výrobky
  • Finanční odměna za pracovní a životní jubilea
  • Nadstandardní firemní ubytování - možnost pronájmu bytu 1+kk
  • Nástup možný ihned
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz