Naše návnady

Navažeč

Pardubický kraj | 15.04.2024 [101602]
Jste manuálně zruční, umíte pracovat s VZV a zvládáte práci ve směnném provozu? Pokud ano, nabízíme Vám zajímavé místo ve stabilní zahraniční společnosti sídlící v Chocni. Dejte o sobě vědět a pošlete nám životopis!

Bližší popis pozice

  • zajišťování interní logistiky nástrojů
  • včas nárokovat náhradní díly ke strojům a zařízením
  • zodpovědně provádět navážení nástrojů bez negativního dopadu na prostoje z důvodů nekvalitních a neodborných činností při převozu nástrojů
  • ve spolupráci s mistrem údržby zajišťovat včasné provádění požadovaných převozů nástrojů na myčku nástrojů a/nebo do výroby
  • Požadavky

  • manuální zručnost
  • oprávnění na manipulační techniku VZV
  • ochota práce v třísměnném provozu
  • Pracovní podmínky

  • nástup IHNED
  • možnost kariérního a odborného růstu
  • bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
  • zvláštní příplatky
  • příspěvek na stravování, telefon, penzijko, sportovní aktivity
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Tomáš Svoboda

    HR hunter
    +420 737 090 005
    svoboda@spinware.cz