Naše návnady

Řidič VZV

Pardubický kraj | 15.04.2024 [101603]
Máte zkušenosti s obsluhou VZV a zvládáte práci na směny? Pokud ano, nabízíme Vám pozici řidiče VZV ve významné mezinárodní společnosti se sídlem v Chocni. Dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Bližší popis pozice

  • manipulace ve skladu s autodíly
  • zaskladňování, vykládání a nakládání materiálu (4 patrové regály)
  • manipulace s obaly (palety, kovové klece)
  • obsluha VZV s bočním řízením (retruck)
  • skenování - práce se čtečkou
  • vhodné i pro ženy
  • inventury
  • Požadavky

  • praxe v obsluze VZV min. 1 rok
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • samostatnost, pečlivost
  • týmového ducha
  • Pracovní podmínky

  • nástup IHNED
  • práce v moderním a čistém prostředí
  • možnost kariérního a odborného růstu
  • bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
  • zvláštní příplatky a příspěvky (na telefon, penzijko, stravování, sport, atd.)
  • roční bonus za splnění pracovního fondu
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz