Naše návnady

Technický produktový manažer

Pardubický kraj | 15.04.2024 [101605]
Máte technické vzdělání, umíte dobře anglicky a oplýváte oraginazčními schopnostmi? Pokud ano, možná hledáme právě Vás. Nadnárodní společnost sídlící v Ústí nad Orlicí aktuálně do svých řad hledá technického produktového managera. Chce dobrý plat a spoustu benefitů, pošlete nám Vaše CV!

Bližší popis pozice

  • analýza požadavků zákazníka, trhu, tržních trendů a analýza konkurence
  • podpora odd. vývoje v komunikaci se zákazníky
  • tvorba efektivních nástrojů a aktivní podpora prodeje
  • spolupráce na marketingových kampaních
  • spolupráce na projektech, jejich administrace a koordinace
  • podpora interních a externích produktových školení a definování obsahu těchto školení
  • řízení projektů v rámci product managementu a vývoje nového stroje
  • součástí pozice jsou zahraniční pracovní cesty v rozsahu zhruba 15% roční pracovní doby
  • Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • pokročilá znalost AJ v mluvené i psané formě
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • schopnost týmové spolupráce v mezinárodním kolektivu a proaktivní přístup
  • praxe v oblasti textilní technologie výhodou
  • V případě zájmu o tuto pozici se budeme těšit na Váš životopis v ČJ a AJ
  • Pracovní podmínky

  • Práce v mezinárodním týmu v nadnárodní společnosti
  • Možnost home office po zapracování
  • Pružná pracovní doba
  • Roční bonus
  • Penzijní připojištění
  • Dovolená navíc
  • a další
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz