Naše návnady

Technik laboratoře

Pardubický kraj | 17.04.2024 [101630]
Staňte se specialistou na detailní prozkoumání dřevotřískových a OSB desek! Přidejte se k nám a staňte se klíčovou součástí týmu, který dbá na špičkovou kvalitu našich produktů!

Bližší popis pozice

  • Budete se aktivně podílet na destruktivním testování dřevotřískových a OSB desek přímo ve výrobě.
  • Vaším úkolem bude odběr vzorků a jejich následné zkoumání.
  • Získaná data pečlivě vyhodnotíte a zaznamenáte do evidence.
  • O výsledcích testování budete informovat kolegy formou reportingu.
  • Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání dřevařského, stavebního nebo strojního zaměření.
  • Základní znalost práce s MS Excel.
  • Manuální zručnost a pečlivost.
  • Zodpovědný přístup k práci a spolehlivost.
  • Zkušenosti z jakékoli materiálové zkušebny jsou velkou výhodou.
  • Pracovní podmínky

  • Možnost pracovat v nepřetržitém provozu s dynamicky se měnící směnností.
  • Atraktivní platové ohodnocení s měsíčními bonusy až do výše 30 %.
  • Nadstandardní náborový bonus 25 000 Kč.
  • 13. mzdu ve výši 20 000 Kč ročně.
  • Přátelský kolektiv a možnost stát se součástí silného testovacího kmene.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Závodní stravování v moderní jídelně již od 17 Kč.
  • Slevy na firemní produkty.
  • Finanční odměny za pracovní a životní jubilea.
  • Možnost ubytování v nadstandardních firemních bytech 1+kk.
  • Okamžitý nástup.
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz