Naše návnady

Provozní elektrikář

Kraj Vysočina | 14.03.2024 [100991]
Mezinárodní společnost sídlící v okrese Jihlava poskytující své služby a produkty pro nábytkářský průmysl a stavebnictví hledá posilu do svého týmu.

Bližší popis pozice

  • Oprava a údržba zařízení včetně elektroniky a softwaru
  • Preventivní péče o zařízení
  • Správa náhradních díků
  • Spolupráce na případných opravách linky
  • Požadavky

  • Střední škola nebo učňovský obor elektro
  • Praxe (výhodou), práce vhodná i pro absolventy
  • Znalost mechaniky
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Pracovní podmínky

  • Měsíční bonusy až do výše 1/3 platu
  • Náborový příspěvek 50.000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení nového pracovníka
  • Dotované stravování v závodní jídelně již do 17,- Kč
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové kurzy
  • Finanční bonus za pracovní a životní jubilea
  • Kvalitní ubytování za dotovanou cenu
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz